Суперлига: Младост-Војводина 0:3 (0:1)

У 27. колу Суперлиге Србије лучанска Младост поражена је од новосадске Војводине. Новосађани сада имају 40 бодова.
napredak vojvodina

Крај утакмице.

87‘ 0:3, Езе је поново стрелац после додавања Арсића био је сигуран испред Росића.

82‘ Роцков се истакао. Одбранио је шут Одите из близине, и потом укротио одбијену лопту коју је Путинчанин успорио после новог шута истог играча.

78‘ Павловић је замало био непрецизан, шутирао је тик поред гола Војводине.

77‘ Бађи је заменио Трифуновића код Младости.

70‘ Зличић је заменио Михајловића код Војводине. Росић је потом два пута интервенисао и успешно одбранио гол.

68‘ Тумбасевић и Арсић добили су жуте картоне због кошкања.

66‘ 0:2, Езе је стрелац. На пас Михајловића изашао је сам испред Росића и савладао га.

64‘ Извршене су измене: Код Младости изашао је Димић а ушао Одита а код Војводина изашао је Калезић а ушао Суботић у 64‘.

60‘ Јованчић је проиграо Арсића који је шутирао али је Росић био на месту.

57‘ Трифуновић је поново припретио главом али без поготка.

У 56. минуту жути картон добио је играч Младости Шатара због симулирања прекршаја за пенал. Код Младости П. Јовановић је изашао а Л. Јовановић ушао у игру. Две прилике имала је Војводина. Прву преко Арсића у 51. минуту а потом и преко Михајловића у 53. минуту који је погодио спољни део мреже.

55‘ Трифуновић је тукао главом поред гола Војводине.

50‘ Сада је Младост кренула одлучније. Лопта је углавном у ногама њених играча али конкретних акција за гол нема

Почело је друго полувреме...

Крај првог полувремена...

45+2‘ Војводина заслужено води у Лучанима. Већи посед лопте и више шутева на гол имали су гости.

44‘ Покушао је из даљине и Вукасовић али није било опасно по гол Младости.

38‘ 0:1, стрелац за Војводину је Михајловић. После центаршута са десне стране, вешт је био центарфор Новосађана и погодио гол. И Роцков је ухватио једну лопту лопту у 37. минуту, после шута Димића.

35‘ Гости су имали прилику у Езе је шутирао са десетак метара од гола, искоса, лопта је отишла поред стативе у 31. минуту. И домаћин је добио жути картон у 35. минуту, Б. Милошевић због старта.

30‘ Још један шут имала је Војводина али поред гола, покушао је Јованчић у 23. минуту. И Михајловић је опробао шут у 26. минуту, али је и ова лопта отишла поред гола.

20‘ Гости су конкретнији у нападу, Росић је морао једном да интервенише, први жути картон добио је Лакићевић код Војводине због старта. Домаћи су извели нешто више прекида али Роцков још није хватао лопту.

10‘ Војводина има малу предност у поседу лопте, извела је један шут ка голу. Са преко 30 метара непрецизан је био Саничанин у 4. минуту.