Суперлига Србије: Победе Радничког и Црвене звезде

У наставку другог кола Суперлиге Србије нишки Раднички и Црвена звезда остварили су победе на својим теренима.
superliga

Нишки Раднички савладао је Напредак из Крушевца са 4:2 (1:2). Повели су гости голом Коцића у 2. минуту. Митровић је изједначио у 13. а Марјановић је довео Крушевљане у вођство у 32. минуту.

У 56. минуту Вујадиновић је изједначио резултат а Шкрбић донео вођство радничком у 61. минуту. Касалица је постигао гол у 75. минуту и поставио коначан резултат.

Црвена звезда савладала је Младост са 1:0 (1:0). Стрелац је био Иванић у 45. минуту.

Резултати 2. кола Суперлиге: Раднички КГ - Спартак 3:2 , Вождовац - Пролетер 2:1, Раднички Ниш - Напредак 4:2, Црвена звезда - Младост 1:0

Сутра играју Металац - ТСЦ (18:55), Војводина - Партизан (21), понедељак: Колубара - Радник (19), одложено Нови Пазар - Чукарички.