Суперлига Србије: Раднички победио Војводину у Нишу (1:0)

Фудбалери Војводине у Нишу изгубили су од домаћег Радничког у премијерној утакмици осмог кола Суперлиге Србије.
Ilustracija,vojvodina radnicki, jgrlic

95` После пет минута надокнаде утакмица је завршена.

90` Раднички искусно троши време ии приводи утакмицу крају.

84` ГООЛ Раднички води. Стрелац је Бондаренко. Натрчао је на лопту коју је након слободног ударца одбио Роцков и жестоко затресао мрежу.

77` И трећа измена и у тиму Војводине. Изашао је Лазар Арсић, а ушао Немања Милојевић.

68` Стојановић је имао сјајну шансу за Нишлије. Хтео је да пласира лопту у доњи десни угао гола Емила Роцкова, али се ту нашао Саничанин који је избио лопту из петерца.

63` Ранђеловић туче из трка са око 18 метара, али је Роцков био присебан и сигурно ухватио лопту.

58` Измена и у тиму Радничког, изашао је Синиша Бабић, а ушао Лазар Ранђеловић.

55` Хухумис излази из игре, Окука на терен шаље Миркова.

50` Уводни минути другог полувремена припадају Радничком који је жестоко притиснуо Војводину.

Крај првог полувремена

39` Поново је Бондаренко имао шансу. Након доброг пробоја нападача Радничког, Бондаренко је тукао са око 18 метара, али право у ноге одбране Војводине.

36` Након дуела са противницима повредио се Фофана који не може да настави утакмицу. Уместо њеха на терену је Бједов.

32` Најбоља шанса за Раднички. Бондаренко је упутио бомбу са 25 метара. Био је то страшан шут Украјинца, али се истакао Емил Роцков.

28` Шутирао је са дистанце Бабић. Лопта је ишла по земљи и била је лак плен за Роцкова.

23` Опасан напад Војводине. Ђуричин је добро пробио по десној страни и додао лопту Ђурићу који је са 16 метара шутирао јако, али је лопта отишла тик преко пречке.

20` Ђуричин је после доброг убацивања изашао сам пред голмана Ристића који је ипак био бржи и први стигао до лопте.

15` Фаул на ивици шеснаестерца над Ђуричином. Тукао је Арсић, али право у живи зид.

13` Фофана је покушао главом након центаршута, али је то био слаб ударац.

11` Хаскић је покушао да пронађе Станисављевића пред голом Војводине, али је Роцков то спречио.

9` Дринчић је центрирао из слободног ударца, али је Панков избацио лопту у гол-аут.

6` И даље без изгледнијих прилика. Средина терена је место где се дешава сва акција.

3` Почетак утакмице обележили су дуели на средини терена. Помало груба игра на обе стране.