Суперлига Србије: Војводина-Бачка (3:1)

У 13. колу Суперлиге Србије стадиону „Карађорђе“ у Новом Саду завршен меч Војводина-Бачка, у 26. минуту Дејан Зукић довео Војводину у вођство, у 40. минуту Бојић погодио за Војводину, Вукадиновић дао трећи гол за Новосађане у 60. минуту, у 82. минуту 3:1, Крчмаревић дао гол за Бачку
FK Vojvodina

94`Судија свирао крај

84` Велика шанса за Бачку, Писачић после дриблинга изблиза није погодио са десне стране, голман Војводине Тороман изванредно одбранио

82` Најбоља прилика за Бачку до сада, Гаврић шутирао из близине, изблокирао га Саничанин, потом корнер  и резултат смањен на 3:1, лепим волејем Крчмаревића

80` Здравковић из Бачке добио жути картон

79`ГолманТороман дебитује за први тим Војводине, ушао и Ђурић. У Војводини и млади Кабић добио прилику да игра

72` У Војводини Младеновић мења Вукадиновића

66` Ђуричин у Војводини мења Мркаића

65` Зукић дриблингом пробио одбрану Бачке, додао до Бјековића, овај до Бојића, лепа шанса, нема гола

60` Вукадиновић украо лопту, брзо продро са леве стране, изванредно шутира из пуног трка и ефектно погађа за 3:0

53` Бачка абициозније почела друго полувреме, док је Војводина спустила ритам после убедљивог вођства и вреба грешке противника из контри и полуконтри

50` Први шут Бачке, Јовановић после контре упутио леп ударац са 16 метара искоса са десне стране, лопта иде поред гола

46` Почео други део меча

45` Завршено прво полувреме

40` Бојић погодио за Војводину, 2:0, претходила је филигранска акција, Бојић лепо по земљи гађао угао

37`Бачка на овом мечу још није направила шансу

29` Бомба Дринчића искоса са леве стране, голман Бачке успео некако да избоксује лопту

26` Вукадиновић погодио мрежу Бачке, али из офсајда , одмах потом Зукић добио одличну дугу лопту од Дринчића и  лепо реаговао главом , лобује голмана, 1:0 за Војводину

21` Прилика за Мркаића, после центаршута Стојковића шпиц Војводине није успео прецизније да захвати лопту

19` Дринчић одиграо јако леп пас ка Вукадиновићу, овај из трка шутнуо преко пречке

15` Бачка за сада није успела озбиљније да изнесе лопту на половину Новосађана

12` Гости успели да склоне лопту са гол-линије, стопостот9на шанса за Војводину после корнера, опсада гола Бачке трајала је два минута

10`Слободан ударац за Војводину са шеснаест метара после фаула над Зукићем, после ђута Стпојковића изузетна шнса за Бојића, корнер

7` Прва опасна ситуација пред голом Бачке, Вукадиновић добио дугу лопту, претрчао одбрану Бачке, голман Милојевић за делић секунде пре закачио лопту

6` Очекивано Војводина више има лопту, али за сада нема узбудљивих ситуација

ВОЈВОДИНА:Горан Вуклиш, Марко Бјековић, Синиша Саничанин, Дејан Зукић, Стефан Ђорђевић, Никола Дринчић, Момчило Мркаић, Петар Бојић, Славко Бралић,Аранђел Стојковић , Миљан Вукадиновић

БАЧКА: Алекса Милојевић, Данило Рађен, Шабат Логуа, Марко Пантић, Славиша Стојановић, Миленко Шкорић, Слађан Мијатовић, Милош Зличић, Стефан Јовановић, Никола Ескић, Немања Здравковић