Суперлига Србије: Војводина - Звезда 1:4 (Уживо)

Фудбалери Црвене звезде савладали су Војводину са 4:1. у дербију 7. кола Суперлиге Србије на стадиону "карађорђе" у Новом Саду.
vojvodina zvezda, jgrlic.

90+3. минут: Крај утакмице

90+2 минут: Звезда је преко Срђана Бабића дошла до 4:1 и победе. Бивши играч Војводине био је неометан на петерцу приликом корнера Крстичића. Овај га је погодио у главу, а бабић је лопту послао у гол.

Играће се два минута надокнаде

90. минут: Војоводина је имала прилику да смањи резултат. Езе је био у шанси, прошао кроз средину, ушао у шеснаестерац, хтео да проследи лопту до Бједова, али је Стојковић у одбрани Звезде био на месту.

89: минут: Кафу је био у прилици, али је лоше реаговао.

82. минут: Вељко Симић је био у прилици, али му је голман Војводине Никола Симић одбранио шут.

79. минут: Измена у Звезди. Изашао је Милан Родић, а ушао Марко Гобељић.

78. минут: Није Војводина имала среће. Кукумис је шутирао, али је статива зауставила ударац.

77. минут: Црвена звезда је повела са 3:1, а стрелац је Бен. Крстичић је упослио Симића, после његове повратне лопта је одскочила, спреман је био Бен који је главом лопту убацио у мрежу.

75. минут: Припретила је Војводина. Арсић је покушао да упосли Стојковића, али је Борјан успео да ухвати лопту пре нападача.

72. минут: Измена у Војводини. Изашао је Фофана, а ушао Дарко Бједов.

71. Измена у Звезди. Изашао је Ебесилио, а ушао је Ненад Крстичић.

66. минут: Поново шанса за Звезду. Вељко Симић је шутирао, али је лопта отишла метар поред стативе.

63. минут: Војводина је узвратила преко Арсића, шутирао је по средини, али је Борјан успео да је ухвати.

62. минут: Родић је опет био у прилици, али је голман Војводине Симић био на правом месту.

60. минут: Родић је био у одличној шанси, али је леви бек Звезфде изблокиран и лопта је отишла у корнер.

60. минут: Измена у Војводини, изашао је Милојевић, а ушао Арсић.

59. минут: прилика за Војводину, шутирао је Ђурић.

48. минут: Симић је у два наврата имао прилику за Звезду, али безуспешно. За утеху оба пута је добио корнер.

46. минут: Почело је друго полувреме.

Крај првог полувремена

45+1: велика шанза за Војводину. Езе је био у прилици, али је Борјан одбранио његов шут.

Играће се три минута надокнаде

45. минут: Жути картон за Душана Јованчића.

44. минут: Гол из пенала постигао је Бен за вођство Звезде од 2:1.

43. минут: Пенал за Звезду. Јованчић је направио лажњак и сачекао да му Ђорђевић уклиза, а судија Пипер је показао на једанаестерац.

42. минут: Дошло је до малог кошкања између Бабића и Фофане, раздвојили су их саиграчи и обојица су добила жуте картоне.

40. минут: Звезда и даље напада, сада је у прилици био Филип Стојковић. Упослио га је одлични Ебесилио, али је Симић био на месту и отклонио опасност по гол Војводине.

36. минут: Поново прилика за Звезду. Симић отккао је ушао у игру има много посла. Сада је Ебесилио одлично извео корнер, Јованчић је био највиши у скоку, али је лопта отишла поред стативе.

34. минут: Нова прилика за Звезду сада за Кафуа, ког је добро упослио Бен. Кафу је из казненог простора гађао супротни угао, али није био довољно прецизан.

33. минут: Велика шанса за Црвену звезду, али је остала неискоришћена. Одлично је Ебасилио упослио Бена, али је Симић одбранио његов ударац.

30. минут: Емил Роцков је поново на земљи. Судија Пипер је морао да прекине сусрет, а лекарска екипа је поново ушла на терен. Изгледа да је онај судар с Павковим био теже природе. Тако је и Војводина морала да изврши измену. Међу стативе је морао Никола Симић.

23. минут: Судар Роцкова и Павкова. Голман Војводине је остао да лежи и реаговао је лекарски тим. Али, и Павков се повредио и није могао да даље настави, па је дошло до измене. Милана Павкова је заменио Вељко Симић у 27. минуту.

20. минут: Војводина је изједначила на 1:1. Стрелац је био Ђуричин. Опет је Фофана био један од главних актера, ухватио је одличан центаршут са десне стране на другој стативи и главом гађао супротни угао. Борјан је једва успео да сачува гол, али је лопта пала на линију, притрчао је Ђуричин и само је проследио у гол.

19. минут: Прва велика прилика за Војводину. Фофана је побегао, шутирао искоса с леве стране, али је лопта отишла паралелно с гол линијом.

16. минут: Црвена звезда води са 1:0. Стрелац је Милан Павков. Он је успео да побегне одбрани Војводине и избегне офсајд, голман Роцков се оклизнуо, а нападач Звезде је шутирао испод њега. Лопта се провукла и завршила у мрежи

14. минут: Прилику је имао и Ебесилио, који је хтео да проигра Бена, али је шанса пропала.

11. минут: Прилика за Војводину. Ђурић је пронашао Ђуричина, али овај није успео да реализује шансу.

10. минут: Без озбиљнијих напада на обе стране. Војводина се добро брани, Звезда је уморна од дуела у квалификацијама Лиге шампиона. Уз то је и веома спарно у Новом Саду уз температуру од 30 степени Целзијуса.

4. минут: Први напад Војводине. Ђуричин је шутирао из даљине, али без веће опасности за голмана Црвене звезде Борјана.

3. минут: Први напад Звезде. Покушао је Кафу да проигра Бена, али је овај био у офсајду.

1. минут: Почела је утакмица у Новом Саду