СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ Војводина и ТСЦ ремизирали на Карађорђу (2:2)

НОВИ САД: У петом колу Линглонг Суперлиге Србије Војводина и ТСЦ из Бачке Тополе одиграли су нерешено 2:2 (0:0)
1

Дебитант у елитном такмичењу, пред око 7.000 гледалаца на Карађорђу, умало није направио изненађење. Али је утакмица решена на самом крају, у надокнади времена, голоме Езеа. Војводина и ТСЦ су први и други тим на табели са по 13 бодова, трећа је Црвена звезда са 12 и утакмицом мање.

КРАЈ УТАКМИЦЕ

96` ГООООЛ Војводина изједначила на 2:2. Из слободног ударца центрирао је Дринчић. У великој гужви испред гола ТСЦ-а најбоље се снашао Езе који је буквално гурнуо лопту у гол.

90+4` Нова шанса за Војводину. али Филиповић је сигуран

90` Војводина покушава да стигне предност противника, али без успеха. Игра се судијска надокнада времена

80` Нема промене резултата нити изгледних шанси у последњух седам минута

73` ГООООЛ Војводина смањила на 1:2. Гемовић је убацио лопту на коју је натрчао Матић који постиже свој пет гол у сезони

69` Ударац Војводине у оквир гола, али је голман Филиповић одбранио

64` ГООООЛ ТСЦ води са 0:2. Фантастичан ударац Лукића са око 25 метара који нико није могао да блокира

63` Војводина је преузела иницијативу, али су јалови њени покушаји. ТСЦ вреба из контре

60` Још један шут Војводине ван оквира гола

58` У међувремену две полуприлике за Војводину, али у оба наврата лопта одлази ван оквира гола

50` ГОООЛ Води ТСЦ. Лукић је шутирао са око 20 метара, јако по земљи и лопта је завршила у доњем десном углу гола Емила Роцкова. У досадашњем делу игре ТСЦ се показао као бољи противник. Имао је више шасни од Војводине и успео је једну од њих и да искористи. ТСЦ је имао шест удараца у оквир гола у односу на један Војводине

49` Прву прилику за гол поново је имао ТСЦ. Шутирао је Лукић, али је Роцков био сигуран

Почело је друго полувреме

45+4` Судија Јовановић означио је крај полувремена

40` Војводина има већи посед лопте, али јој ТСЦ не дозвољава да дође до своје игре. Играчи из Бачке Тополе прете из контри и имали су неколико изгледних прилика, али се мрежа Емила Роцкова није тресла

32` Шанса за ТСЦ. Силађи се изборио са са Саничанином. Уследио је шут, али је Роцков био сигуран

30` Ако нисте на стадиону, нисте ништа пропустили. Игра са пуно прекида

20` Никаких промена нема у последњих десет минута. Неочекивано за сусрет две најефикасније екипе у првенству. До сада ни један шут у оквир гола. Додуше, Војводина има благу иницијативу

10` Нема прилика за постизање гола ни на једној страни. Игра се углавном на средини терена. Чврста игра са доста прекршаја