Суперлига Србије: Завршен дерби Партизан-Војводина (4:1)

У Београду на Стадиону Партизана крај утакмице, Пантић довео Партизан у вођство у 35. минуту, Мениг погађа у 42. минуту за црно-беле, Симић погодио за Војводину у 47. минуту, Гомеш дао гол за Партизан у 69. минуту, Јојић стрелац у 71. минуту
FK Vojvodina/S. Susnjevic

90` Судија одсвирао крај

87` Деветак шутирао из даљине са леве стране, лопта пролази близу пречке гола црно-белих. Јојић из Партизана добио жути картон због фаула с леђа. Потом и Ковачевић из новосадског тима добио жути картон

85` Контра Партизана, добра шанса, Јовић са десетак метара шутира преко гола

82` Добра прилика за Војводину, Мркаић главом шутирао под пречку, Поповић брани

80` Мркаић заменио Вукадиновића у Војводини, у Партизану изашли Пантић и Гомеш, ушли Миловановић и Илић

71` Јојић даје гол, 4:1 за Партизан, Јовић пропустио лопту у казненом простору Војводине и везни играч Партизана погађа. У црно-белом табру Лутовац мења Менига, Шћекић Здјелара, у Војводини Кабић уместо Симића

70` Стопостотна шанса за Војводину, брза акција, Буснић није погодио са неких седам-осам метара

69` Гомеш главом за 3:1 за Партизан. Корнер извео Јојић, Гомеш надскочио одбрану Војводине

64` У Партизану излази Павловић улази Јовић

57` И друго полувреме у врло јаком ритму. Човић из Војводине шутирао на гол Партизана прилично меко

49` Деветак добио жути картон због повлачења за дрес нападача Партизана Квинсија Менига

47` Симић дао гол за Војводину и смањио на 2:1. Голу претходила грешка у Партизановој задњој линији,  Вељко Симић повукао лопту у трку и погодио оштро по земљи угао гола црно-белих

46` Кренуо други део утакмице, у Војводини Бастајић уместо Зукића, Топића заменио Буснић

45` Крај првог полувремена

42` Мениг повећао на 2:0 за Партизан. Холанђанин је у трку дугом двадесетак метара пронео лопту кроз одбрану Новосађана и пласирао у горњи леви угао гола Војводине

35` Пантић погодио ,1:0 за Партизан, претходила акција са више повезаних пасова Партизана, Миљковић центрирао високо са десне стране, лопта спуштена ка Пантићу који по земљи даје гол

33` Милетић из Партизана шутирао високо преко гола после повратног паса, Копитовић ушао у Војводини умето повређеног Стевановића

31` Стевановић из Војводине изашао због повреде задње ложе

25` Главама се сударили Максимовић из Војводине и Павловић из Партизна

20` Велика прилика за Партизан после корнера, гужва готово на гол-линији Војводине, Новосађани се одбранили, покушао Урошевић

14` И даље иста слика, Партизан има више лопту, Војводина сконцентрисана у завршној трећини терена

7` Притисак црно-белих, извели су три корнера

5` Брза размена кратких пасова играча Партизана, шанса за Лазара Павловића, шутира по земљи са 12-13 метара, голман Војводине Никола Симић брани, прва прилика на утакмици

3` Солидан ритам у уводу дербија, Парттизан нешто више има лопту, шанси нема

САСТАВИ

ПАРТИЗАН: Александар Поповић, Синиша Саничанин, Квинси Мениг, Лазар Павловић, Рикардо Гомеш, Саша Здјелар, Александар Миљковић,  Милош Јојић, Данило Пантић, Слободан Урошевић, Немања Милетић

ВОЈВОДИНА: Никола Симић, Младен Деветак, Новица Максимовић, Душан Стевановић, Владимир Ковачевић, Немања Човић, Мирко Топић, Дејан Зукић, Игор Јеличић, Вељко Симић, Миљан Вукадиновић