СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Војводина минималцем савладала Пролетер (0:1)

Војводина је у шестом колу Линглинг Суперлиге Србије на Карађорђу, али овог пута као гост, савладала Пролетер реузлтатом 0:1.
vojvodina proleter, jgrlic

Једини стрелац био је Ђуричин у 12. минуту. Војдина је задржала прву позицију на табели са 16 бодова, а следи ТСЦ са 13 бодова и утакмицом мање.

КРАЈ УТАКМИЦЕ

82` Нова шанса за Војводину, Езе сам испред голмана Пролетера, али Петрић брани

81` Само минут касније Пајић сјајно шутира, али Роцков такође сјајно брани свој гол

80` Езе главом након центаршута Дринчића, Петрић брани

63` Шут Гемовића искоса, Петрић брани

54` Покушај Дринчића из слободног са око 25 метара, али преко пречке

51` Гемовић је тукао, али је лопта отишла тик поред стативе

47` Тукао је Дринчић, искоса са леве стране, али је голман Пролетера био сигуран

ПОЛУВРЕМЕ

45` У међувремену по две прилике на обе стране, али без гола

31` Матић са око 13 метара, али далеко од гола

21` Миросављев главом после корнера, али Саничанин скида лопту са гол линије

17` Пролетер је имао прву шансу на утамкици. Роцков је одбранио шут Радиновића са око 20 метара

12` ГОООЛ Војводина води. Резултат је 0:1. Ђуричин је предриблао пола одбране Пролетера и лако савладао голмана Петрића

10` У првих десетак минута игре није било изгледнијих прилика за гол на обе стране