СУПЕРЛИГА: Војводина однела бод из Крушевца (0:0)

Фудбалери Војводине у покушају да изборе плејоф Суперлиге Србије освојили су бод на гостовању Напретку у Крушевцу. Утакмица је обиловала шансама са обе стране али је на крају ипак било (0:0) .
FK Vojvodina, grb

КРАЈ УТАКМИЦЕ

89` Пробао је и Гојков. Шут са око 22 метра искоса, али је Петровић ухватио лопту.

88` Једна о последњих шанси на утакмици. Ђуричин је шутирао са око 18 метара, али је Петровић одбранио.

74` Војводина је пропустила велику шансу. Ђуричин је главом спустио лопту до Матића, који је остао сам испред Петровића. Шутирао је са десетак метара, али је промашио цео гол

73` Опет шанса за Напредак. Шутирао је САмјуел са око 22 метра, али је ван оквира гола.

72` Мирнији период игре у претходних десет минута. Игра се углавном на средини терена.

61` Ндиаје је шутирао са десетак метара, али је Роцков ухватио лопту.

50` Шанса за Вошу. Матић је шутирао са око 20 метара, Петровић је одбранио. Ђуричин је натршао на одбитак, али је Петровић понобо био на месту

49` Самјуел је пробао са око 25 метара из слободњака, али је шутирао високо преко гола. Претходно жути за Митошевића

46` Уместо Милојевића за Војводину игра Гојков

Почело је друго полувреме

Крај првог полувремена...

44` "Паузу" прекида Илић који је главом тукао под пречку. Али је Роцков одбранио. Претходно је Деветак заменио Лазаевића који се повредио.

42` Затишје у претходних десетак минута. Без шанси

32` Роцков се истакао. Ивановић је петом проиграо Аксентијевића, овај је тукао са десетак метара искоса, али је Роцков био добро постављен.

27` Поново прети Напредак. Ескић је шутирао са око 26-27 метара, али је лопта отишла преко гола.

26` Илић је шутирао са око пет метара, али је Роцков избио лопту у корнер.

20` Прва шанса за Војводину. Ђурић је шутирао са око 20 метара, али право у голмана Петровића.

14` У међувремену два жута картона, Један за Ескића из Напретка, други за Срећковића из Војводине.

11` Офанзива Напретка. Центрирао је Обрадовић,  а главом је тукао Ивановић, али је лопта отишла преко гола.

10` Два покушаја фудбалера Напретка, у другом је Ндиаје погодио пречку

5` У првих пет минута игра углавном на средини терена.

Утакмица је почела...

У прва три кола пролећног дела сезоне новсадски црвено-бели забележили су три пораза и ово је једна од последњих прилика да избегну плејаут.

САСТАВИ

Напредак: Петровић – Обрадовић, Маринковић, Ескић, Аксентијевић – Илић, Ђорић, Остојић, Самјуел – Ивановић, Ндиаје.

Војводина: Роцков – Стојковић, Граовац, Веселиновић, Лазаревић – Митошевић, Милојевић – Ђуричин, Ђурић, Срећковић – Матић.