ЛОШЕ ЈЕ ПОЧЕЛО Пао гол у 8. минуту ЗВЕЗДА-ЛАЈПЦИГ 0:1 НАВИЈАЧИ 12. ИГРАЧ (ФОТО, ВИДЕО)

Наш једини представник у Лиги шампиона вечерас полаже тежак испит.
1

Након пораза пред две недеље у Немачкој (1:3), време је за нови окршај Црвене звезде и Лајпцига. Шампион Србије је у потрази за првом победом ове сезоне на европској сцени, а прилику да то учинима има пред својим навијачима и препуном "Мараканом".

Црвено-беле очекује тешка утакмица, јер би, ако победе, Немци оверили пролаз у осмину финала и елиминисали Звезду из даље борбе за нокаут фазу елитног такмичења.

И нови тренер Кошаркашког клуба Црвена звезда Јанис Сферопулос који је дошао да пружи подршку екипи Барака Бахара која се вечерас бори за важне бодове у трци за пролеће у Европи.

Меч није добро почео, пошто је Лајпциг у осмом минуту повео са 1:0. голом Ћавија Симонса који је остао сам, пронашао простор и слично као и у Немачкој пласирао лопту у десни угао гола Звезде.

Наши играчи појачали су притисак, видећемо да ли ће донети резултат.

Утакмица је почела, а пре првог звиждука навијачи Црвене звезде направили су прави визуелни спектакл, а скандирања заглушују и коментатора. Погледајте делић атмосфере на трибинама  и са Инстаграм профила 192.рс