Тополчани дефинитивно суперлигаши: Бежанија - ТСЦ 2:3 (0:2)

БЕОГГРАД: Фудбалери ТСЦ-а победом против Бежаније обезбедили су пласман у Суперлигу Србије.
tsc1

Дилеме није било ни једног тренутка, Тополчани су били бољи тим и већ после 20 минута игре имали су убедљиву предност од 2:0. Све у редовима “плаво-белих” функционисало је одлично. За само два минута између 18. и 20. минута Тополчани су постигли два гола.

И у наставку меча Тополчани су били бољи, мада су у Београђани успели да смање резултат, али у финишу меча после гола Пинтера све дилеме су отклоњене.

Г. К.

БЕОГРАД: Стадион Бежанија, гледалаца 150, судија: Гајдобрански (Нови Сад). Стрелци: Танко у 70. и Дивац у 90. за Бежанију, а Лукић у 18. Томановић у 20. и Пинтер у 86. минуту за ТСЦ. Жути картони: Вучетић и Недељковић (Бежанија).

БЕЖАНИЈА: Рнић, Недељковић, Јеличић, Дивац, Катанић (Танко), Милошевић, Десанчић, Јеремић (Аврам), Павловић, Вучетић, Стојановић (Петровић).

ТСЦ: Филиповић, Свитић, Варга, Скопљак, Томановић, Миличевић, Силађи (Пинтер), Ровчанин (Милосављевић), Бабић, Шинковић, Лукић (Галић).

Златибор - Металац    0:0

Синђелић - Јавор        1:3

Инђија - Раднички      0:0

Бежанија – ТСЦ 2:3

1. ТСЦ               34     24     8      2      75:24                46

2. Јавор             34     22     6      6      73:34                41