ТСЦ БЕЗ ПРОБЛЕМА СЛАВИО У СУБОТИЦИ: Тополчани на заслуженом одмору

Одиграли су фудбалери ТСЦ –а још једа одличан меч, без већих проблема савладали су екипу Спартака у Суботици (4:2) и показали су да су у сјајној форми.
1

Наравно, после меча задовољан је био шеф струке Жарко Лазетић.

- Одлично смо одиграли прво полувреме – објашњава Лазетић.  Постигли смо два гола, али смо могли још који. Добро смо ушли и у друго полувреме, повели смо са 3:0, а онда се Спартак пробудио, а ми смо се мало опустили, И Суботичани су за врло кратко време смањили резултат. На срећу  после пресинга успели смо да одузмемо лопту и да посtигнемо и четврти погодак и да мирно приведемо утакмицу крају. Све у свему, заслужено смо победили, Из меча у меч играмо све квалитетније у моделу којем тежимо.

Одмах после утакмице Лазетић је дао играчима краћи одмор, а припреме за финиш основоног дела првенства Тополчани ће наставити у среду.