Куп Србије: Без голова на Карађорђу (видео)

У полуфиналу Купа Србије Војводина и Партизан одиграли су без голова 0:0.

Крај утакмице

90‘+2 - Вукасовић је шутирао са дистанце али је Кљајић био на месту.

88‘- Ковачевић је заменио Јованчића.

87‘ - Пушкарић је добио жути картон због оштрог старта.

85‘ - Миленковић је ушао по десној страни и шутирао у гол,  Роцков је био сигуран.

84‘ - Бабић је ушао уместо Мелега.

82‘ - Леонардо добија жути картон.

72‘ - Жути картон добио је Планић због кошкања са Леонардом.

70‘ - Радин је ушао уместо повређеног Евертона.

67‘ - Тавамба је шутирао левом ногом из близине и био је непрецизан.

66‘ - Мелег је одлично шутирао са око 19 метара али је лопта прошла поред гола.

64‘ - Леонардо је заменио Косовића.

62‘ после корнера са десне стране Војводина је имала одличну прилику. На другој стативи лопта је враћена на пет метара, Малбашић је тукао главом али је Кљајић одбранио.

46‘ почело је друго полувреме...

Завршено је прво полувреме полуфинала Купа Србије између Војводине и Партизана без голова 0:0.

Одбојкаши Војводине као нови прваци Србије дошли су на полувремену утакмице са победничким пехаром да подрже домаће играче бурно поздрављени од публике.
Thumbnail

40‘ - Косовић је додао лопту Тавамби на око 17 метара од гола, он је шутирао левом ногом али је Роцков био на месту.

34‘ - Мелег је одлично упослио Трујића по левој страни, он је ушао у шеснаестерац испред Кљајића али се спетљао и лопту избацио у голаут.

27‘ - Тавамба је покушао маказицама да погоди гол после корнера али је лопта отишла далеко од гола Војводине.

14‘-Ђуричковић је послао дугу лопту на Ђурђевића преко целог терена али је Роцков изашао далеко и избацио лопту.

4‘-Малбашић је извео прекид са леве стране, центрирао је лопту оштро али је отишла високо поред стативе гола Партизана.