УЖИВО: Војводина - Раднички 1:1

У дербију 14. кола Супер лиге Србије у фудбалу на стадиону „Карађорђе“ у Новом Саду, Војводина и Раднички су играли нерешено 1:1. Војводина је у првом плувремену била много боља, али није успела то и да материјализује. У наставку, прво су Новосађани дошли до вођства, а онда је Раднички убрзо изједначио. Иако су до краја обе екипе имале прилике остало је до краја нерешено.
FK_Vojvodina

Крај

У 90+4: минуту: Жути картон за Томића.

У 90+3: Прекршај над Аврамовским.

Утакмица је продужена за три минута.

У 90. минуту: Изашао је Мијаловић, а ушао је Ивица Јовановић.

У 84. минуту: Одличан ударац, полуволеј Михајловића, али није било гола.

У 84. минуту: Измена у Радничком,

У 83. минуту: Прилика за раднички, шутирао је Арсић, а ли је Роцков био на месту.

У 82. минуту: Измена у Војводини. Изашао је Суботић,  а ушао Нешковић.

У 81. минуту: Жути картон за Павкова.

У 79. минуту: Измена у Радничком. Изашао је Бркић, а ушао Стојановић.

У 78. минуту: Још један добар ударац Јованчића, али је Крзнарић одбранио.

У 77. минуту: Жути картон за Којашевића.

У 75. минуту: Измена у Војводини. Ушао је Аврамовски.

У 74. минуту: Раднички је у налету, поново је шутирао павков, али је овога пута сигуран био Роцков.

Дуго се чекало на поготке, а онда два експресно постигнута поготка.

У 71. минуту: Неко је од играча Војводине играо руком испред свог гола, судија Обрадовић је досудио слободан ударац за Раднички. Шутирао је Павков и постигао је страшан гол за изједначење на 1:1.

У 70. минуту: Коначно после више изгледних шанси Војводина је материјализовала бољу игру. Војводина је повела са 1:0. Гол је постигао Јованчић на асистенцију Суботића.

У 66. минуту: Прва измена у Рданичком. Изашао је Аксентијевић, а ушао је Томић.

У 64. минуту. Уследио је слободан уфдарац за Раднички, шутирао је Арсић, а Роцков је врховима прстију успео да одбрани. Улседио је корнер за Раднички, али нису гости опет успели да угрозе гол Новосађана.

У 62. минуту: После паса Антића Суботић је шутирао преко гола. била је ово најизгледнија прилика БВојводине у другом полувремену.

У 59. минуту: Нова прилика за Рданички, али је Роцков био на месту.

У 56. минуту: Прва права претња Радничког, али је Роцков добро интервенисао. Фудбалери Радничког као да су се мало тргли у другом полувремену.

У 55. минуту: Први шут Радничког ка голу Новосађана, а онда и први корнер за Нишлије.

У 53. минуту: Нови прекршај над Арсићем из Рданичког.

Полувреме

Војводина је била боља у првом полуремену, имала је више од игре и неколико изгледних шанси, али није успела да постигне погодак. Раднички није много показао у првих 45. минута игре.

У 45+1. минуту: Корнер за Војводину, али је лопта завршила у Крзнарићевим рукама.

У 43. минуту: После грешке Радничког лопта је дошла до Суботића, али је Крзнарић поново био на месту.

У 39. минуту: Војводина је била у продору, али је уследио прекршај Јовановића на Месаровићу. Следила је мала расправа ова два играча, а Јовановић је добио жути картон. Мерасовић само усмену опомену.

У 37. минуту: после прекршаја слободан ударац за Војводину, кренууо је напад, али после центаршута Суботића на другој стативи није било никога. Тако је пропала још једна прилика.

У 36. минуту: Војводина је била у продору, али је помоћни судија свирао офсајд.

У 31. минуту: Којашевић је шутирао преко гола.

У 27. инуту: Две шансе за Војводину у једном нападу, али Крзнарић је био на месту.

У 26. минуту: Играчи Војводине нашли су се у офсајду.

У 17 минуту: После одличног продора Месаровић је био у одличној прилици да постигне гол, али је његов шут завршио тик поред гола.

У 16. минуту: После напада Војводине Суботић је шутирао поред гола.

У 11. мунуту: Нова прилика за Војводину. Поново је шутирао Михајловић, али није успеш да исконтролише ударац. У првих 11 минута Војводина је пропустила неколико изгледних прилика.

У 8. минуту: Још једна одлична прилика за Војводину. Одбрана радничког заборавила је на Стефана Михајловића, он је упути шут, али је голман Крзнарић одлично реаговао. То је била трећа изгледна прилика Новосађана у првих осам минута

У 5. минуту: нова шанса за Војводину, шутирао је Којашевић, али преко гола

У 4. минуту: Слободан ударац за Раднички

У 3. минуту: Суботић је имао још јенду прилику.

У 1. минуту већ изгледна прилика за Новосађане. Немања Суботић је шутирао, али је ударац завршио стативи.

То је дуел старих ривала који воде велику борбу за висок пласман и позицију која води у европске квалификације.

Главни судија на утакмици је Срђан Обрадовић из Јагодине, а помоћници су му Крагујевчани Марко Димитријевић и Ненад Курчубић, док је четврти судија Мајо Вујовић из Новог Сада.