Прва победа Војводине, Вождовац са 3:1 пао на свом терену

Завршен меч Вождовац-Војводина, Новосађани су повели у 6. минуту голом Бојића, у 27. минуту погодио је Саничанин, у 32. гол Гемовића, Гајић смањио на 3:1 у 54. минуту
fk vojvodina jgrlic

94`Судија одвирао крај утакмице

91` Добра контра Војводине, Дринчић дао дуг пас Ђуричину, овај додао до Гемовића, шут, Илић брани

87` Гемовић из Војводине добио жути картон због фаула над Живковићем

84` У Војводини изашли Деветак, Човић и Вукадиновић ушли Ковачевић, Зукић и Ђуричин. У Вождовцу Пантовић уместо Милосављевића

80` Опет жути картон за играча Вождовца, овај пут добио га је Милосављевић због фаула над Ђорђевићем

76` Живковић из Вождовца добио жути картон због фаула над Вукадиновићем

72` Живковић из Вождовца са 22 метра шутирао поред стативе

70` У Војводини изашао Бојић, ушао Мркаић

68` Деветак у Војводини добио жути картон због прекршаја над Јанковићем

64` У Војводини изашао Топић, ушао Ђорђевић

60` Гемовић одлично гађао са 15 метара, Илић из Вождовца одбранио

56` Вукадиновић из Војводине шутирао са 20 метара поред гола, у Вождобцу изашли Стојчев, Вујновић и Ласицкас, ушли Цветићанин, Стоисављевић и Јанковић

54` Вождовац смањио на 1:3, гол је дао Гајић после корнера ударцем са шест-седам метара

50` Гемовић до Човића, овај асистира Вукадиновићу који шутира искоса са десне стране на гол Вождовца, лопта одлази поред гола

48` Ласицкас из Вождовца шутирао са 30 метара, Симић лако одбранио

45` Милосављевић из Вождовца покушао са 17 метара, лопта иде поред гола, судија одсвирао крај првог полувремена

32` Војводина сада води са 3:0, погодио је Гемовић после праве опсаде гола Вождовца. Продро је брзи Вукадиновић, центрирао, Бојић погодио стативу, лопта му се вратила, он асистирао Гемовићу који је био прецизан

27` Војводина води са 2:0, опет је центрирао Дринчић, сада је нашао Саничанина који је погодио мрежу Вождовца. Био је корнер, Дринчић је мајсторски заврнуо лопту а Саничанин спретан са 3-4 метра

22` Жути картон добио Ајдиновић из Вождовца због прекршаја над Бојићем

18` После центаршута Станковића играч Вождовца Стојчев полуволејом са осам метара шутнуо преко гола

14` Играч Вождовца Живковић шутирао са двадесетак метара поред стативе

8`Војводина имала одличну шансу, Вукадиновић продро и центрирао., шутирао Гемовић, лопта отишла поред стативе

6` Војводина повела голом Петра Бојића са 1:0, Дринчић  центрирао мајсторски са десне стране, нападач новосадских црвено-белих изванредно реаговао у петерцу и погодио

Вождовац: Марко Илић, Иван Милосављевић, Милош Стојчев, Јован Нишић, Јустас Ласицкас,Марко Гајић, Марко Путинчанин, Никола Вујновић, Един Ајдиновић,Марко Живковић, Никола Станковић

Војводина:  Никола Симић, Младен Деветак, Синиша Саничанин, Немања Човић, Мирко Топић, Никола Андрић, Никола  Дринчић, Петар Бојић, Миодраг Гемовић, Славко Бралић, Миљан Вукадиновић

Borkovic
10.08.2020 • 13:19

Vosa mora resiti pitanje napadaca. Lalatovic trazi dolazak Tolu Arokodare iz Valmeire. Mladi nigerijski napadac ima bolje predispozicije od Sadika, slican tip igraca. Lalatovicu odgovara idealno za sistem igre, brz je, visok, proigrava krila.