Прва победа Војводине, Вождовац са 3:1 пао на свом терену

Завршен меч Вождовац-Војводина, Новосађани су повели у 6. минуту голом Бојића, у 27. минуту погодио је Саничанин, у 32. гол Гемовића, Гајић смањио на 3:1 у 54. минуту
fk vojvodina jgrlic

94`Судија одвирао крај утакмице

91` Добра контра Војводине, Дринчић дао дуг пас Ђуричину, овај додао до Гемовића, шут, Илић брани

87` Гемовић из Војводине добио жути картон због фаула над Живковићем

84` У Војводини изашли Деветак, Човић и Вукадиновић ушли Ковачевић, Зукић и Ђуричин. У Вождовцу Пантовић уместо Милосављевића

80` Опет жути картон за играча Вождовца, овај пут добио га је Милосављевић због фаула над Ђорђевићем

76` Живковић из Вождовца добио жути картон због фаула над Вукадиновићем

72` Живковић из Вождовца са 22 метра шутирао поред стативе

70` У Војводини изашао Бојић, ушао Мркаић

68` Деветак у Војводини добио жути картон због прекршаја над Јанковићем

64` У Војводини изашао Топић, ушао Ђорђевић

60` Гемовић одлично гађао са 15 метара, Илић из Вождовца одбранио

56` Вукадиновић из Војводине шутирао са 20 метара поред гола, у Вождобцу изашли Стојчев, Вујновић и Ласицкас, ушли Цветићанин, Стоисављевић и Јанковић

54` Вождовац смањио на 1:3, гол је дао Гајић после корнера ударцем са шест-седам метара

50` Гемовић до Човића, овај асистира Вукадиновићу који шутира искоса са десне стране на гол Вождовца, лопта одлази поред гола

48` Ласицкас из Вождовца шутирао са 30 метара, Симић лако одбранио

45` Милосављевић из Вождовца покушао са 17 метара, лопта иде поред гола, судија одсвирао крај првог полувремена

32` Војводина сада води са 3:0, погодио је Гемовић после праве опсаде гола Вождовца. Продро је брзи Вукадиновић, центрирао, Бојић погодио стативу, лопта му се вратила, он асистирао Гемовићу који је био прецизан

27` Војводина води са 2:0, опет је центрирао Дринчић, сада је нашао Саничанина који је погодио мрежу Вождовца. Био је корнер, Дринчић је мајсторски заврнуо лопту а Саничанин спретан са 3-4 метра

22` Жути картон добио Ајдиновић из Вождовца због прекршаја над Бојићем

18` После центаршута Станковића играч Вождовца Стојчев полуволејом са осам метара шутнуо преко гола

14` Играч Вождовца Живковић шутирао са двадесетак метара поред стативе

8`Војводина имала одличну шансу, Вукадиновић продро и центрирао., шутирао Гемовић, лопта отишла поред стативе

6` Војводина повела голом Петра Бојића са 1:0, Дринчић  центрирао мајсторски са десне стране, нападач новосадских црвено-белих изванредно реаговао у петерцу и погодио

Вождовац: Марко Илић, Иван Милосављевић, Милош Стојчев, Јован Нишић, Јустас Ласицкас,Марко Гајић, Марко Путинчанин, Никола Вујновић, Един Ајдиновић,Марко Живковић, Никола Станковић

Војводина:  Никола Симић, Младен Деветак, Синиша Саничанин, Немања Човић, Мирко Топић, Никола Андрић, Никола  Дринчић, Петар Бојић, Миодраг Гемовић, Славко Бралић, Миљан Вукадиновић