ВЕЧИТИ ДЕРБИ Црвена Звезда - Партизан (0:0)

Фудбалери Црвене звезде и Партизана играли су нерешено у 162. "вечитом" дербију (0:0).
derbi

Могла је да се види веома неинтересантна утакмица, без изразитих шанси, а поготов је недостајало лепих потеза и лепршаве игре. Наиме, превладавали су прекиди игре што због грубости, што због навијача и бакљада.

Могло је да се види све, а понајмање фубал. Звезда је овим ремијем остала на 11 бодова од вечитог ривала и пришла корак ближе освајању титуле,

Ток утакмице сте могли да пратите на нашем порталу:

95` Стојковић је далеко истрчао али није стигао до лопте. Пре њега је стигао Иванић који је шутирао и погодио "малу" мрежу

90` Судија Лукић одлућио да се игра још седам минута

83` Десетак минута до краја меча, лопта брзо мења власника, али нема прилике за промену резултата

72` Родић на свој захтев због повреде тражи измену. Мења га Панков. У редовима Партизана, Шћекић мења повређеног Суму

63` После сјајног дриблинга Филипа Стефановића, Натхо је шутирао поред стативе. Веома добра шанса за Партизан. Иначе, игра се у по слабој видливости због дима након бакљаде и ватромета са северне трибине

59` После корнера, Вукановић је имао сјајну прилику да казни лошу одбрану Партизана. Али је са три метра промашио цео гол

50` Сјајна шанса за Партизан. После грешке Петровића, Садик је шутирао али поред леве стативе Борјана

48` Жестока борба на средини терена. Један дуел за другим

Прво полувреме је завршено без голова

39` Звезда из два покушаја није супела да савлада Стојковића. Тукао је Бен али је изблокиран. Потом је Гаврић шутирао далеко од гола

37` Добар напад Звезде. Николић је покушао да постигне гола али је Урошевић на време реаговао

33` Боаћи због повреде излази из игре. Вукановић у игри

26` Контра Партизана након грешке Милуновића. Ипак, Садик и Сума нису успели да стигну до гола

21` Прва шанса на утакмици за Звезду. Шутирао је Његош Петровић са око 25 метара искоса са леве стране, али је Стојковић добро реаговао

15` Првих петнаест минута није донело посебно занимљиву утакмицу. Нема изразитих шасни ни на једној страни

9` Веома груба игра не средини терена. Предњаче црвено-бели

5` Првих пер минута обележио је сукоб Дегенака и Садика. Шанси није било