Вечити дерби: Партизан-Црвена звезда (1:1)

Завршен 163. Вечити дерби Партизан - Црвена звезда, Филип Стевановић у 5. минуту довео црно-беле у вођство, у 75. минуту из пенала изједначио Катаи
a

97` Крај утакмице

93` Саного добија други жути картон, у скоку фаулирао Лазара Марковића, Звезда са играчем мање

91` Уместо Катаија на терену у Звезди Негош Петровић, играће се још пет минута

89` Лутовац добро центрирао, Асано лепо петом, лопта пролетела поред гола

88` У Партизану улазе Обрадовић и Витас, изашли Јојић и Светозар Марковић

87` Серија корнера Партизана, Смиљанић лепо маказицама хвата лопту, која иде поред Звездиног гола

84` Фалћинелија у Звезди мења Вукановић

82` Партизан амбициознији после изједначења, корнер, Звезда се одбранила

80` Павков добија жути картон због преоштрог старта

79` Асано бежи у контри, Дегенек га с леђа хвата за дрес и добија жути картон

77` Тренер Партизана Станојевић се буни, сматра да није постојао корнер који је претходио пеналу

75` Катаи изједначио из пенала на 1:1

73`Корнер и пенал за Звезду, Саного је повучен8

68` Иста слика, Звезда има више лопту, Павков ушао уместо Бена, уместо Гобељића Бајић

63` Лазар Марковић добио жути картон

61` Натхо одлично центрирао, Партизанов штопер Бањак скаче и добро шутира главом. Изашао Стевановић у Партизану, ушао Лутовац, Смиљанић мења Натха

61` Гобељић  оштро стартовао и фаулирао Лазара Марковића, играч Звезде добио жути картон

58` Звезда има лопту, Партизан се брани и очигледно се определио за контранападе

54`Јојић заврнуо са дрсне стране после слободног ударца, добра лопта, играчи Партизана каснили

52` Велика шанса за Звезду, Гобељић погађа стативу, претходила брза размена пасова

46`Почело друго полувреме, у Звезди ушао Спиридоновић, уместо Гаврића

45` Стопостотна шанса за Звезду, Катаи изванредно центрирао из слободњака, Фалћинели главом, лопта пролази тик поред стативе Стојковићевог гола

45` Играће се још четири минута

44` Одличаншут Асана са двадесетак метара, лопта пролетела поред стативре., претходила је лепа комбинација црно-белих

41` Лазар Марковић пропустио стопостотну шансу, Натхо му до изузетан пас, овај у ситуацији један на један са Борјаном лоше шутнуо

39` Опасна контра Партизана, Асано вукао лопту, уместо д5`а одигра скроз десно Стевановићу,дао је лопту Јојићу, који је лоше шутирао

36` Катаи добио жути картон, изгубио лопту, па вукао с леђа Лазара Марковића

33` Звезда непрекидно има иницијативу, Партизану не иде пас игра

31` Саного добио жути картон, нагазио Лазара Марковића левом ногом

22` Фалћинели добио жути картон,закачио у скоку Натха  лактом

19` Велики притисак Звезде, корнер, па контра Партизана, Звезда то лако зауставља

17` Катаи изиграо одбрану црно-белих, ушао у казнени са леве стране, дао пас, играчи Зврезде каснили

15` Изашао Сејдуба Сума због повреде, ушао Лазар Марковић у Партизану, шанса за Звезду после корнера, Фалћинели шутирао из окрета, потом поново Дегенек, лопта иде поред стативе

9` Велика шанса за Партизан, Миљковић после центаршута добро прихватио лопту, шутирао из близине, али је изблокиран

5` Стевановић да гол за Партизан који је повео са 1:0, Ераковић продао лопту на средини, брза контра Партизана, млади Стевановић прецизан

3` Дерби је почео врло динамично, публике наравно нема, али је ритам врло висок

ПАРТИЗАН: Владимир Стојковић, Маки Бањак, Светозар Марковић, Бибрас Натхо, Такума Асано, Саша Здјелар, Сејдуба Сума,Александар Миљковић, Милош Јојић , Слободан Урошевић, Филип Стевановић

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Милан Борјан, Милош Дегенек, Алксандар Катаи, Дијего Фалчинели, Вељко николић, Милан родић, Жељко Гаврић, Страхуиња Ераковић, Ел Фарду Бен, Среку Саного, Марко Гобељић