(ВИДЕО) МЕСИ И СУАРЕС ОПЕТ ЗАЈЕДНО РЕШЕТАЛИ МРЕЖУ РИВАЛА! Није дерби Барса - Реал, већ Мајами - Орландо

Фудбалери Интера из Мајамија уписали су други тријумф у уводна три меча нове сезоне МЛС, пошто су са убедљивих 5:0 савладали Орландо на свом терену у дербију Флориде, уз по два гола Лионела Месија и Луиса Суареса.
s

Доминирао је некадашњи тандем Барселоне, баш као што је то својевремено чинио у Каталонији. Иако у позним играчким годинама, и Лео и Суарес су показали да је класа вечна. Нарочито за ниво фудбала у Сједињеним Америчким Државама.

Уругвајац је у четвртом и 11. минуту донео двоструку предност Интеру. Били су то његови први голови у дресу Интера. Затим је уписао и дебитантску асистенцију, када је у 29. минуту наместио гол Роберту Тејлору.

У финишу полувремена је могао до хет-трика, али је тај погодак поништен због офсајда.

А онда је на сцену ступио Меси. У 57. минуту је у свом стилу повисио на 4:0, да би у 62. ставио тачку на утакмицу голом главом, после центаршута Суареса.

Интер на врху источне конференције има седам бодова. У следећем мечу дочекује Монтреал.