(ВИДЕО) МИТРОВИЋ ПРОМАШИО ПЕНАЛ, ПА ШУТНУО ЈОШ ЈЕДАН Србин не одустаје од "лудог" извођења

Фудбалери Ал Хилала остварили су 30. победу заредом у свим такмичењима, рачунајући и пријатељске утакмице и тако су наставили импресиван низ. Александар Митровић је један пенал промашио и један пенал реализовао.
s

У изузетно занимљивом мечу 23. кола шампионата Саудијске Арабије, савладали су Ал Ријад у гостима резултатом 3:1 (0:0).

Утакмицу је обележило неколико невероватних дешавања.

Митровићу је у 11. минуту поништен гол због офсајда, када је интеревенисао ВАР, да би затим у осмом минуту надокнаде промашио пенал.

Уругвајски голман Кампања му је одбранио ударац.

Изједначење је донео Рубен Невеш у 67. минуту са пенала, пошто је преузео ту одговорност од Митровића, који је већ промашио једанаестерац.

Вођство је донео Мајкл у 75. минуту, на асистенцију Малкома.

На крају, видели смо још један пенал у 93. минуту.

Овога пута је Митровић преузео одговорност и решио да се искупи за први промашени пенал.