ВОЈВОЂАНСКА ЛИГА – ИСТОК: Перлежани однели бодове

Слобода - Војводина 0:1 (0:1)
fudbalska lopta

НОВИ КОЗАРЦИ: Стадион „Илија Пантелић”, гледалаца 100, судија: Миливојев (Алибунар). Стрелац: Попов у 44. минуту. Жути картони: Козић (Слобода), а Живанов (Војводина). Црвени картон: Ћосић (Слобода), а О. Кнежевић (Војводина).

СЛОБОДА: Живков 7,5, Врбачки 6,5, Вученовић 6 (Гавриловић 7), Станковић 7, Спахић 7, Козић 6,5, Хованец 6, Ћосић 7, Санто 6,5 (Галић 6,5), Богојевић 6,5, Ћулибрк 7.

ВОЈВОДИНА: Младеновић 7, Павловић 7, Рудић 7, Мишић 7, Ковачевић 6, Јевтић 7,5, Калајџија 6, Попов 7,5 (О. Кнежевић), Живанов 6, Малбашки 7,5, Бошковић 6 (М. Кнежевић).

Неочекивано Перлежани су однели бодове. Једини гол постигао је Попов у завршници првог дела меча када је шутирао са 14 метара и савладао врло доброг голмана домаћина Живкова.

У другом делу меча домаћин је имао две прилике за изједначење, али су и гости такође били у шанси да матирају Живкова који је у два наврата одлично интервенисао.

П. Трнић

БегејМладост 0:0

ЖИТИШТЕ: Игралиште Бегеја, гледалаца 200. Судија Шћепановић (Крушчић).

БЕГЕЈ: Тривуновић 7, Магда 7, Лисица 6  (од 63. Ђукић 6), Ердељан 7,Умићевић 7, Грбић 6 (од 82. Буратовић -), Мл. Новак 6, Николић 6, Јевремов 6 (од 55. Кнежевић 6),Ма. Новак 6 (од 82. Рапаић -) и Влаучин 6 (од 82. Михољчић -).

МЛАДОСТ: Николовски 7, Војновић 6, Савков 6, Лукић 6, Максимовић 6 (од 84. Живановић -),Целин 7, Стојанов 6, Станисављевић 6,5, Нешић 6 (од 63. Јованов 6), Црномарковић 7 и Бодловић – (од 18. Николајев 6).

Фудбалери Бегеја пропустили су прилику да освоје три бода и обезбеде опстанак  Играли су домаћи у грчу што се одразило на игру, али су све време имали иницијатву. У 15.минуту Влаучин је оборен у казненом простору, али је судијска пиштаљка остала нема. У 44. микнуту Младен Новак је пропустио изванредну прилику, а у следећем минуту Грбић је погодио стативу.

И у другом делу домаћи су имали више од игре. Тако је у 50.минуту три пута лопта је била упућивана ка голу гостију, а играчи одбране Младости крајњим напором са саме гол линије спашавали своју мрежу. У 78.минуту Марко Новак је са само три метра упутио лопту у гол, а играч гостију опет са гол линије спасао мрежу

Д. Милићев

Црвена звзеда (ВС) - Козара 2:0 (2:0)

ВОЈВОДА СТЕПА: Игралиште Црвене звезде, гледалаца 30. Судија: Бјелош (Зрењанин). Стрелци: Попесков у 7, Милошевић у 10. минуту.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (ВС): Хајровић, Мијатовић 7, Кнежевић 7, Аранитовић 7, Ковачевић 7, Секереш 6,5, Попесков 7, Милошевић 7, Поповић 6,5, Раденковић 6,5, Утржен 6,5.

КОЗАРА: Анушић 5, Лабус 5, Лисица 5, Гуцул 5, Бунић 5, Белић 5, Томић 5, Ковачевић 5.

Шут Немање Ковачевића одбио се од стативе, а Бојан Попесков испратио је акцију и лопту послао иза голманових леђа. Три минута касније Ковачевић и Милош Милошевић после дуплог паса  дошли у прилику, а Милошевић је удвостручио предност.

Р. С.

Слога (П) - Јединство (БК) 0:2 (0:2)

ПЛАНДИШТЕ: Игралиште Слоге, гледалаца 100. Судија: Стојановић (Зрењанин). Стрелац: Радишић у 10. и 15. минуту.

СЛОГА: Прица 6, Цимеша 6,5, Самарyија 6 (Иванчевић 6), Царан 7, Црногорац 6,5 (Спремо 6), Пешовски 6,5, Тадић 7, Коруга 6,5, Цимеша 6,5 (Цветићанин), Радић 7, Олђа 6,5.

ЈЕДИНСТВО (БК): Магда 6,5, Земунски 7, Радишић 7,5, Кујунyић 6,5, Зекановић 6,5, Баги 7, Мирков 7, Ановић 7, Матић 7, Медић 6,5, Ђокић 7,5.

У 10. минуту, после одбијене лопте присебни Горан Радишић је погодио за вођство гостију, а пет минута касније после слободног ударца погодио је мрежу..Играч домаћина који је стајао на голу није најбоље интервенисао и лопта се нашла у мрежи.

БАК - Црвена звезда (РС) 5:1 (3:1)

БЕЛА ЦРКВА: Игралиште БАК –а , гледалаца 100. Судија: Домазетоски (Панчево). Стрелци:  Пауновић у 8. и 67. Милковић у 40, 45. и 71. за БСК, а Цвијановић у 9. минуту за Црвену звезду.

БАК: Седљак 7, Л. Бекировски 7 (Деспотовић 7), Андрејић 7 (Филеп 7), Тимотијевић 7, Л. Михајловић 7, Витомиров 7 (Шинзар 7), Симић 7 (Секуловић 7), Пауновић 7,5, Милковић 8, Јованвић 7, Анђелић 7 (Старовић 7).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (РС): Ћирић 6, С. Вокић 6 (Марјановић 6), Јанков 6, Ковачевић 6, Цвијановић 6,5, Војводић 6,5, Узелац 6, Јовановић 6, Чубрило 6, Д. Вокић 6, Кресоја 6,5.

Први погодак у 8. минуту постигао је Пауновић, да би минут касније Цвијановић изједначио. Најбољи појединац на мечу Милковић са три лопте у мрежи Ћирића водио је свој тим ка новој заслуженој победи.

Борац - Нафтагас 5:3, Бегеј - Младост 0:0, Слобода - Војводина  0: 1, Омладинац ФАМ - Пролетер 2:3, Јединство (В) - Полет 0:0, БАК - Црвена звезда (РС) 5:1, Црвена звезда (ВС) - Козара 2:0, Слога - Јединство (БК) 0:2

1. Нафтагас       28     20     3      5      70:36        63

2. Једин. (БК)    28     17     4      7      59:28        55

3. Борац    28     14     6      8      47:41        48

4. Омладинац    28     13     6      9      47:38        45

5. Војводина     28     13     3      12     48:37        42

6. Цр. звезда (РС)      28     12     6      10     49:39        42

7. Слобода        28     11     7      10     47:36        40

8. Пролетер       28     12     4      12     39:53        40