ВОЈВОЂАНСКА ЛИГА – ИСТОК: Спретни Црногорац

Слога - Црвена звезда (ВС) 1:0 (1:0)
fudbalska lopta

ПЛАНДИШТЕ: Стадион Слоге, гледалаца 100, судија: У. Шуљагић (Банатски Карловац), стрелац: Црногорац у 38. минуту.

СЛОГА: Стевановић, Бабић 7,5, Прица 7, Царан 7, Лазаревић 7, Црногорац 8 (Цимеша), Спремо (Самарyија 7), Коруга 7, Радић 7,5, Стефановски 7,5, Олђа 7,5.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Ћирковић 7, Комненовић 6 (Секереш 6), Томас 6 (Утржен 6), Кубуровић 6,5, Ковачевић 6,5, Вукоје 7, Нешић 6, Прошић 6, Јефтенић 6, Томин 6,5, Бичанин 6 (Кнежевић 6).

У отвореној игри домаћи су имали иницијативу и прегршт прилика. У 38. минуту Бабић је одиграо лопту до Лазаревића, који је центрирао, а спретни Лука Црногорац главом погодио мрежу.

Б. Ст.

Младост (О) - Борац (СТ) 1:0 (0:0)

ОМОЉИЦА: Стадион Младости, гледалаца 200, судија: Б. Миливојев (Алибунар), стрелац: Радисављевић у 78. минуту.

МЛАДОСТ: Топић 7, Војновић 7,5 (Живановић 7), Николајев 7,5, Јованов 7, Радисављевић 8 (Лазиница), Целин 7, Станисављевић 7 (Бодловић 7), Ковачевић 7,5, Л. Лукић 7 (Максимовић 7), Нешић 7 (Савков 7), Црномарковић 7.

БОРАЦ: Томић 7, Радовић 7 (Гиговић 7), Јоковић 7, Ивановић 7, Недучић 7,5, Граовац 7 (Сарић 7), Л. Симоновић 7,5, Ђукић 7, Бајић 7,5, Петровић 7, Вуковић 7 (Адамовић 7).

У комшијском дербију отворена игра а домаћини су голом Радисављевића дошли до победе.

Младост - Борац 1:0, Војводина - Нафтагас 1:1, Пролетер - Бегеј 0:3, Полет - Слобода 0:0, Црвена звезда (РС) - Омладинац ФАМ 3:1, Козара - Јединство (В) 3:1, Јединство (БК) - БАК 4:0, Слога - Црвена звезда (ВС) 1:0.

1. Једин. (БК)    15     10     2      3      31:11        32

2. Омладинац    15     10     2      3      30:16        32

3. Слобода        15     9      4      2      28:9  31

4. Нафтагас       15     9      2      4      32:20        29

5. Ц. звезда (РС)       15     7      3      5      28:16        24

6. Војводина     15     7      2      6      26:18        23

7. Борац    15     6      5      4      22:23        23

8. Младост 15     6      4      5      22:24        22