Војвођанска лига – север: Чонопљани однели бод

Домаћини из Адорјана су добро почели, па је одбрана гостију из Чонопље капитулирала у 15.минуту, када је највећи део посла одрадио Марк Боршош, а Драгану Шицару је остало да лопту са два метра спроведе у празну мрежу.
Dnevnik.rs

Тиса – Слога  1:1 (1:0)

АДОРЈАН: Игралиште Тисе, гледалаца 150. Судија: А. Милосављевић (Суботица). Стрелци: Шицар у 15. за Тису, а Вукас у 74. минуту за Слогу. Жути картон: Нинковић (Слога).

ТИСА: Тасић 7, Масловара 8, Ушумовић 7, Шицар 7, Живковић 7, Дамјановић 7, Боршош 7, (Никутовић -), Ђурановић 7, Тодоровић 7 (Панић -), Плавшић 6, Миликић 7 (Кекезовић -).

СЛОГА: Зорић 7, Ребић 8, Кемењ 7, Тобић 7, Милошевић 7, Вукас 7, Нинковић 7, Вемић 7, Митровић 6 (Јајић 7), Коњовић 7, Пурић 7.

На центаршут Боршоша у 33.минуту Шицар је прокоцкао стопостотну шансу, његов шут главом погодио је пречку.

После одмора гости су још жешће нападали што је уродило плодом у 74.минуту. Марко Ребић је прошао  по десној страни улетео у шеснаестерац и прецизно проиграо Милована Вукаса који је погодио мету. Нападачи Тисе су промашили неколико зицера, а у самом финишу утакмице у 88.минуту из контре Шицар је проиграо Сашу Никутовића, али је овај на срећу гостију шутирао изнад пречке, па су тако из Адорјана гости заслужено однели бод.

М. Митровић

Таванкут - БСК 3:2 (1:2)

ТАВАНКУТ: Стадион Таванкута, гледалаца 250, судија: Кисин (Бач), стрелци: Н. Скендеровић у 2. Војнић у 60. и 88. за Танавкут, а Ожеговић у 10. и Влајић у 20. минуту за БСК.  Жути картони: Гадар, Балажић, Војнић (Таванкут), Чвокић, Божић, Шојмоши, Милошевић (БСК).

ТАВАНКУТ: Пауновић 7, Сили 7, И. Скендеровић 7, Пољаковић 7, Балажевић 8, Шимић 8, Годар 7 (Г. Скендеровић 6), Визин 7 (Бедековић 6), Иванишевић 7 (Ћук 7), Н. Скендеровић 8, Војнић 9ж.

БСК: Игњатовић 7, Цвокић 7, Божић 7 (Ћујић), Шојмоши 7, Милошевић 7, Басарић 7, Сушић 7, Ожеговић 8, Влајић 7, Станић 7, Миљановић 7.

. Небојша Скендеровић је матирао голмана Игњатовића већ у 2. минуту на асистенцију Визина. Мало касније гости су из брзе акције изједначили.  Поново су гости повели преко Жарка Влајића. Таванкућани  потом средили редове и успели да преокрену резултат.

С. Ст.

Будућност (Г) - Бачка (П) 1:2, Полет (К) - Младост (А) 5:2, Потисје - Задругар 1:0, Текстилац - Младост (Т) 2:2, Таванкут - БСК 3:2, Раднички (С) - Србобран 0:1, Тиса - Слога (Ч) 1:1, Препород - Младост (БП) 1:3.