Завршено полуфинале Купа Србије: Војводина-Партизан (0:1)

На Стадиону „Карађорђе“ у Новом Саду крај полуфинала Купа Србије, штопер Светозар Марковић голом у 11. минуту донео Партизану победу
срб

95` Крај утакмице

91` Играће се још четири минута

90` Жути картон за Лалатовића, бунио се због одлуке судије

85` У Партизану Штулић уместо Холендера, у Војводини Максимовић и Топић уместо Саничанина и Стојковића

82` Велика шанса за Партизан, прво Јовић из близине шутира, потом Вујачић са неких 12 метара

78` Шћекић после размене пасова шутира директно у голмана Војводине Вуклиша. Партизан се ослободио притиска Војводине

76` Јојић из слободног ударца са двадесетак метара шутирао нешто преко пречке Војводининог гола

73` У Партизану Јовић уместо Натха

70` Вељко Симић мења Петра Бојића у Војводини

66` Иницијатива Војводине, Партизан тешко износи лопту са своје половине

63` Обрадовић и Здјелар ушли у Партизану, изашли Урошевић и Лазар Марковић

61` Велика шанса за новосадске црвено-беле, Стојковић  спашава мрежу Партизана после Човићевог шута из близине

58` Два минута јаког притиска Војводине, али није било шанси

56` Контра Партизана, Асано у контри одиграва за Лазара Марковића, овај из трка погађа спољни део мреже. Потом комбинација Војводине и прилика, Човић шутира поред гола

50` Велика шанса за Војводину, прошао Вукадиновић, Стојковић  брани

49` Беку Партизана Миљковићу жути картон

46`Кренуло друго полувреме. У Војводини Вукадиновић уместо Гемовића

45` Крај првог дела утакмице

44` Финиш првог полувремена, пуно трчања, мало лепих акција

37` И даље много трчања,али је игра растрзана, обе екипе греше у пасовима. Андрић из Војводине добио жути картон, пошто фаула није било, претпоставка је да је због приговора судији. Потом је и Шћекићу из Партизана показан жути картон, шутнуо је лопту после судијиног звиждука

30` Шпиц Војводине Мркаић добио жути картон, руком је случајно незгодно закачио штопера Партизана Вујачића

25` Шанса за Партизан после корнера, шутирао штопер Вујачић главом, потом нови корнер, Јојић високо преко пречке шаље лопту коју је добио из повратног паса

19`Врло висок темпо меча, после примљеног гола Војводина сада више има лопту

14` Штопер Војводине Саничанин покушао главом

11`  Светозар Марковић погодио Партизан води 1:0. Претходио слободан ударац, због којег су се на клупи Војводине бунили, лопта дошла до Марковића и овај је из близине шутем главом погодио уз стативу

8` Човић из Војводине добио жути картон због оштрог старта над беком Партизана Миљковићем

5` Натхо после корнера шутирао са двадесетаак метара на гол Војводине, голман Војводине Вуклиш лоше интервенисао, лопта му прошла кроз руке па отишла  поред стативе

4` Полуфинале у уводним минутима изгледа онако како је и очекивано, динамично, доста трчања и стартова