Зрењанинска лига: Дерби без одлуке

Војводина (НМ) – Црвена звезда  2:2 (0:0)
fudbal

НОВО МИЛОШЕВО: Игралиште Војводине. Судија: Печек (Кикинда). Стрелци: Марчић у 68. и 88. за Војводину, а Попесков у 59. и Д. Вокић у 73. минуту за Црвену звезду.

ВОЈВОДИНА (НМ): Весков (Шебул), Дакић, Марчић, Роцков, Арсенов, Лалић, Б. Стојков, Д. Стојков, Пушић, Матић, Рајтаров

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Ћирић, Савичић (С. Вокић), Медић, Јанков, Утржан, Петровић (Нинић), Гуцул, Попесков, Узелац (Д. Вокић), Босанчић (Чуданов), Чубрило

У првом полувремену није било много узбуђења, да би у наставку монотонију прекинуо Попесков, који је после соло продора савладао резервног голмана Шебула, који је у полувремену заменио Вескова. Изједначио је Александар Марчић ефектним голом из слободног ударца са неких 18 метара, да би потом резервиста Д. Вокић искористио грешку одбране и госте поново довео у вођство.

У једном од последњих напада ударац Исе Лалића, голман Ћирић кратко је одбио, али само до Марчића, који је поставио коначан резултат.

Ст. Давидовић

2. октобар – Лехел  4:0 (0:0)

КУМАНЕ: Игралиште у СРЦ „Огњен Контрић”. Судија: Ичић (Кничанин). Стрелци: Вијоглавин у 70. и 76., Милосављев у 80. и С. Јанковић у 88. минуту. Жути картони: Ковачев (2. октобар), Фекете (Лехел).

2. ОКТОБАР: Радосављев, Ковачев, Еремић, Н. Јанковић, Љеваја, Вијоглавин (Вребалов), Барта, Милосављев, Венер, Носоњин (М. Прапорски), Оyин (С. Јанковић).

ЛЕХЕЛ: Иванов, Канурић, Чикош (Будаи), Георгије, Момчиловић, Њергеш, Исмаили, Фекете, Балаи (Такач), Рајић, Илибашић (Ђорђић).

Пуних 70 минута одолевала је млада екипа Лехела фаворизованим изабраницима Душка Гвожђарева. А онда их је за само шест минута, с два поготка, на капитулацију приморао најбољи стрелац Куманчана Дејан Вијоглавин.  Још два гола до краја утакмице постигли су искусни Стефан Милосављев и Симо Јанковић.

И. Тубић

Раднички - МСК 0:1, Полет - Војводина (Б) 2:3, Тамиш - Потисје 1:4, Борац - Младост (Л) 6:0, Војводина (НМ) - Црвена звезда 2:2, 2. октобар - Лехел 4:0, Младост (БД) - Русанда 4:0, Делија - Клек 3:0. Слободан је био: АСК.

1. Ц. звезда   28     22     6      0                   84:19   72

2. Полет        27     16     3      8                   61:30   51

3. Млад. (БД) (-1)  27     15     4      8          56:33    48

4. Борац       27     14     5      8                   56:29   47

5. АСК   27     12     7      8                           53:40   43

6. Делија      27     13     4      10                  48:52   43

7. Војвод. (НМ)      27     11     9      7           48:38   42

8. Раднички (-1)    27     12     6      9           49:34   41