Зрењанинска лига: Крајишници протутњали Башаидом

Гости из Крајишника постигли су у првом делу четири поготка и тако из Башаида однели три планирана бода која су им била довољна да се нађу на челу табеле.
fudbal

Војводина - Крајина 0:4 (0:4)

БАШАИД: Стадион Војводине, гледалаца 100, судија: Ристић (Зрењанин), стрелци: А. Мартиновић у 9. Ковачевић у 24. и 45. Вучкиовић у 31. минуту. Жути картони: Г. Попов (Војводина), Стојић (Крајина).

ВОЈВОДИНА: Стеванов, Д. Попов, Мали, Шошић, М. Гаврић, Селаковић, Грујић, Ду. Попов, Докман, Армацки, Глигић (Г. Попов).

КРАЈИНА: Родић, Ференчи, Касаловић (Марковљевић), Ступар, Стојисављевић, Ковачевић, Вучковић, А. Мартиновић, Стојић (Божовић), Александрић, Стојачић.

У овом сусрету истакао се двоструки стрелац Ковачевић, а мрежу домаћег голмана Стеванова први је начео Александар Мартиновић.

М. Се.

Црвена звезда - Лехел 7:1 (1:1)

РУСКО СЕЛО: Стадион Црвене звезде, гледалаца 100, судија: Недовић (Банатски Двор). Стрелци: Марјановић у 2. (из пенала) и 65. Бећагул у 49. Крyалин у 69. Петровић 71. Стоисављевић у 76. и Илић у 87. за Црвену звезду, а Каталин у 5. минуту за Лехел. Жути картони: Богдан, Солеша (Црвена звезда).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Ољача 7, Спахић 7, Богдан 7, Марјановић 8, Петровић 7, Чуданов 7 (Илић 7), Бећагул 8, Стоисављевић 7, Узелац 7 (Ћеран 7), Крyалин 7, Солеша 7.

ЛЕХЕЛ: Станковић 7, Аслани 6, Каталин 7 (Тркља 6), Ђорђевић 6, Бајић 6, Демир 6, Пругинић 6, Бербарков 6, Михајлов 6, Кујунyић 6, Насради 6.

По кишовитом времену фудбалери Црвене звезде одиграли су најзад одличну утакмицу на домаћем терену против скромне екипе Лехела из Мужље која је успела само у првом полувремену да парира чети новог тренер Црвене звезде Бранислава Бјелића. У другом делу игре Црвена звезда је искористила шансу за голеаду испративши са седам голова у мрежи доброг голмана Станковића који је спасао свој тим од још тежег пораза.

М. Рачић

Нафтагас (Б) - Војводина (НМ) 0:2, Нафтагас (Е) - Банат 0:2, Војводина (Б) - Крајина 0:4, Црвена звезда (ВС) - Младост (БД) 2:0, Црвена звезда (РС) - Лехел 7:1, Омладинац - Билећанин 1:1, Младост (Л) - Борац 1:1, Пролетер - Русанда 4:0.