Зрењанинска лига: Меленчани силни у дербију

Русанда - Војводина (Б) 6:1 (1:1)

МЕЛЕНЦИ: Стадион Русанде, гледалаца око 200, судија: Мијатовић (Житиште), стрелци: Стеванов у 40. Л. Попов у 66. и 68. Адамов у 83. и 89. и Коломен у 84. за Русанду, а Ду. Попов у 44. минуту за Војводину. Жути картони: В. Попов, Стеванов, Радојев, Коломен (Русанда), Г. Попов (Војводина). Црвени картони: М. Гаврић, Г. Попов (Војводина).

РУСАНДА: Куручев, Давидов, Ракић, Надлачки, Л. Попов, Шаргин( Коломен), Радојев (Кењевски), В. Попов (Адамов), Станковић, Стеванов, Мишковић.

ВОЈВОДИНА: Михок, Докман, Шошић, М. Гаврић, Селаковић, Грујић, Г. Попов, Ду. Попов, Армацки, В. Гаврић, Глибић. (Бр. Попов).

У првом делу обе екипе искористиле су само по једну прилику, тако да се на одмор отишло нерешеним резултатом 1:1. Домаћин је повео у 66. минуту првим голом од укопно два првог стрелца Попова, а потом је уследило искључење гостујућег играча М. Гаврића.

Само два минута касније исти играч постигао је трећи гол за своју екипу. До краја сусрета Русанда је још три пута матирала младог голмана Војводине Михока.

По завршетку овог комшијског меча незадовољан дељењем правде главног судије бурно је реаговао гостујући играч Горан Попов, након чега му је судија показао црвени картон.

М. С.

Војводина (НМ) - Омладинац 4:3, Младост (Л) - Црвена звезда (РС) 2:3, Пролетер (ЗР) - Црвена звезда (ВС) 0:1, Русанда - Војводина (Б) 6:1, Борац - Нафтагас (Е) 2:0, Билећанин - Нафтагас (Б) 3:1, Лехел - Банат 0:1, Младост (БД) - Крајина 2:1.

1. Борац                      6      5      1      0      15:6  16

2. Ц. звезда (РС)        6      3      3      0      18:5  12

3. Банат                      6      4      0      2      10:6  12

4. Ц. звезда (ВС)        6      3      3      0      7:4   12

5. Младост (БД)         6      3      2      1      16:7  11

6. Крајина                    6      3      2      1      17:9  11

7. Русанда                   6      3      1      2      19:14        10

8. Билећанин              6      3      1      2      11:13        10