Зрењанинска лига: Одлучио Секулић

​​​​​​​2. октобар - Лехел 1:0 (1:0)
stefan sekulic 2 oktobar kumane

КУМАНЕ: Игралиште у СРЦ “Огњен Контрић”, гледалаца 150. Судија:  Милић (Зрењанин). Стрелац Секулић у 25. минуту. Жути картони:  Тешић, Милосав, Барта (2. октобар), Михајловић, Каталин, Тасић (Лехел).

2. ОКТОБАР: Барачков, Марић (Оџић), Бозокин (Ђорђевић), Бошков, Вијоглавин, Лазић, Тешић (Стајки), Милосављев, Летић, Секулић, Барта.

ЛЕХЕЛ: Хорват, Каталин (Галић), Тасић, Михајловић, Михајлов (Радишић), Бојић (Лакетић), Ракић, Пругинић,Самоловац, Ћуртула, Марковски.

Куманчани су остварили и другу узастопну победу на старту сезоне. Изабраници Оливера Тиквењца добро су почели утакмицу и већ у 12. минуту судија Милић је досудио једанаестерац за њих. Међутим, голман Лехела Данијел Хорват одбранио је ударац с 11 метара Стефана Милосављева.

Није се дуго чекало да Куманчани затресу мрежу противника. У 25. минуту корнер је извео Милосављев, у шеснаестерцу Лехела нашао се горостасни штопер Стефан Секулић и матирао чувара мреже гостију из Мужље. Мада су домаћи до краја утакмице имали још шанси, резултат је остао непримењен.

М. Б.

Делија - Младост (Л) 4:2, Борац (А) - Црвена звезда 2:3, Полет - Раднички 13:0, ОФК Клек - Младост БД 5:0, Потисје - Русанда 3:1, Омладинац ФАМ - Јединство (Б) 3:0, 2. октобар - Лехел 1:0, Тамиш - Војводина 1:3

1. Црвена звезда        2      2      0      0      6:3    6

2. Потисје                    2      2      0      0      5:2    6

3. 2. октобар               2      2      0      0      3:0    6

4. Клек                        2      1      1      0      7:2    4

5. Омладинац             2      1      1      0      5:2    4

6. Полет                      2      1      0      1      13:3  3

7. Борац (А)                2      1      0      1      5:3    3

8. Делија                     2      1      0      1      4:4    3