Зрењанинска лига: Огњен Малеш донео бод

Полет - Војводина (НМ) 2:2 (2:1)
fudbalska lopta

НАКОВО: Игралиште Полета. Судија: Мијатовић (Житиште). Стрелци: Шћепановић у 1. (из једанаестерца), Радловић у 27. за Полет, а Јосимовић у 7. и О. Малеш у 72. минуту за Војводину. Жути картони: Радловић, Пашић, Буцало (Полет), Зокић, Кошничар (Војводина)

ПОЛЕТ: Ковач, Надлачки, Пајтин, Марковић (Сабљић), Зорић, Шћепановић, Радловић, Драганов, Пашић, Радак (Инђић),Буцало

ВОЈВОДИНА: Весков , Зокић (Цуцић), Бајић, Терзин, Арсенов (Лалић), О. Малеш, Голић (Николић), Д. Стојков, Малешев, Кошничар, Јосимовић

У првој акцији на утакмици капитена Драганова је у казненом простору оборио Малешев, а Шћепановић био сигуран реализатор са 11 метара. Шок за Новомилошевчане није дуго трајао, пошто је Страхиња Јосимовић у 7. минуту, са 14 метара упутио прави пројектил у саме рашље гола домаћих и изједначио резултат.

Домаћи су повели после брзе акције коју је започео Пашић, а Радловић био сигуран реализатор. У равноправној игри у наставку  истакао се један од најстаријих на терену Огњен Малеш, који је најпре из слободног ударца уздрмао стативу, да би у 72. минуту, после асистенције Јосимовића, постигао изједначујући гол. У завршници права опсада гола гостију, али је Борислав Весков са неколико сјајних одбрана спречио домаћина да дође до победе.

Ст. Давидовић

МСК - Црвена звезда 1:1, Младост (Л) - Лехел 7:0, Потисје - Русанда 2:1, Војводина (Б) - Клек 4:1, АСК - Делија 1:3, Раднички - Младост (БД) 4:0, Полет - Војводина (НМ) 2:2, Тамиш - Борац 1:2. Слободан је био тим: 2. октобар.

1. Ц. звезда       21     17     4      0      63:14        55

2. Полет    21     14     2      5              51:20        44

3. Млад. (БД)    20     12     3      5      43:19        39

4. Радн. (-1)      21     11     4      6      42:24        36

5. Борац    21     10     4      7               39:23       34

6. АСК       21     10     4      7               41:31       34

7. Млад. (Л)      21     10     4      7      38:29        34

8. Војв. (НМ)     21     9      5      7      39:31        32