ЗРЕЊАНИНСКА ЛИГА: Перин за победу Црњана

Будућност – Делија 5:1 (2:1)
fudbalska lopta

СРПСКА ЦРЊА: Игралиште Будућности, гледалаца око 100, судија Гроздановић (Житиште), стрелаци: Томин у 13. Перин у 51. и 69. и 86.(из пенала) за Будућност, а Спахић у 45. минуту за Делију. Жути картони: Тодоров (Будућност),   Степанчев  и  Витомиров (Делија).

БУДУЋНОСТ: Тодоровић 7,  Радин 8 (Манојловић),  Ђукановић 7,5, Коваћевић 7, А.  Прокин 8, Шаренац 7 (Лукин 7), Томин 7, С. Прокин 8 (Ољача),  Прпа 7,Тодоров 7, Перин 9.

ДЕЛИЈА: Видицки 6, Попов 7,  Перишић  6 , Витомиров 7, Миладинов 6,  З. Спахић 7, Србијин 6, Живко 7, Степанчев 7, Баштованов 7, Василчин 6, Кричковић 6.    У првој лепо одиграној акцији Црњани су повели из шах-мат позиције коју је крунисао млађани Томин. То као да је пренуло госте који су успоставили равнотежу, па су у надокнади времена, после једне  грешке домаће одбране изједначили резултат.

У друго полувреме Црњани су ушли жестоким нападима и незаустављиви Саша Прокин и центарфор Перин су представљали  латентну опасност по гол иначе слабог голмана Видицког  и неспретне одбране гостију.

Прво је Перин, искористио полушансу и из непосредне близине донео вођство које је Ђукановић увећао погодком главом из гужве и непосредне близине. Перин је искористио један леп контра - напад да повиси водство а, пет минута пре краја а   коначан резултат је постигао из пенала досуђеног због прекршаја над младим Радином.

Г. Савин

Младост (БД) - Војводина (НМ) 4:1, Русанда - Напредак 2:1, Војводина (Б) - Младост (Л) 1:0, ЖФК Банат - Полет 3:1, Крајина - Раднички 3:0, ЖАК - АСК 3:0, Будућност - Делија 5:1, Банат - Борац 3:0.

1. Полет    9      7      1      1                         22:9      22

2. ЖАК      9      7      1      1                         20:8      22

3. ЖФК Банат    9      6      2      1                 23:6      20

4. Напредак      9      5      2      2                 24:10     17

5. Будућност     9      5      1      3                 19:12     16

6. Младост (Л)   9      4      2      3                 21:16     14

7. Банат    9      4      1      4                         17:14     13

8. АСК       9      4      1      4                         14:12     13