Зрењанинска лига: Реванш Наковчана за куп

Полет - 2. октобар 3:2 (1:1)
lopta_u_mrezi_1

НАКОВО: Игралиште Полета, гледалаца 150, судија: Пауновић (Житиште), стрелци: Шћепановић у 39. Буцало у 63. и Драганов у 66. за Полет, а Милосављев у 34. и Шаркези у 55. минуту за 2. октобар. Жути картони: Бабић, Кеча, Буцало, Ћеран (Полет), Станојевић, Радосављев, Ковачев, Тубин, Бошков (2. октобар).

ПОЛЕТ: Анушић, Велимиров, Мартинов, Кеча (Зорић), Стакић, Шћепановић, Радловић (Б. Јеличић), Драганов, Гушић (Буцало), Ћеран, Бакић.

2. ОКТОБАР: Радосављев, Ковачев, Ђорђев, Цвијић, Јакшић, Вребалов, Бошков, Станојевић (Тубић), Шаркези, Милосављев, Китић (Грујић).

Гости су први дошли у вођство голом Милосављева у 34. минуту, да би пет минута касније Вук Шћепановић изједначио резултат.

И у наставку игре тим из Кумана је први постигао погодак. Резервиста Душан Буцало успео је да изједначи резултат.

А само три минута касније Кристијан Драганов постигао ефектан погодак за преокрет. Овом победом Наковчани су се реванширали гости за пораз у Куп такмичењу.

М. Секулић

Војводина - Русанда 0:1, Лехел - Делија 0:1, Омладинац - Банат 4:5, Нафтагас - Пролетер 6:0, Полет - 2. октобар 3:2, Раднички - Младост (БД) 0:1, Борац - Црвена звезда (ВС) 0:0, Младост (Л) - Црвена звезда (РС) 1:1.

1. Ц. звезда (ВС)        16     12     3      1      40:14        39

2. Нафтагас                16     11     3      2      37:12        36

3. Банат                      16     9      2      5      36:28        29

4. Раднички                 16     8      3      5      30:14        27

5. Младост (БД)          16     8      3      5      28:23        27

6. Ц. звезда (РС)        16     7      3      6      26:26        24

7. Младост (Л)            16     6      5      5      19:18        23

8. Војводина                16     7      2      7      28:31        23