Зрењанинска лига: Шест лепих голова

​​​​​​​Црвена звезда - Банат (Ч) 2:4 (1:2)
fudbalska lopta

РУСКО СЕЛО: Игралиште Црвене звезде, гледалаца 50, судија: Пауновић (Житиште). Стрелци: Петровић у 9. и Ољача у 62. за Црвену звезду, а Стојановић у 5. и 89. С. Ракетић у 85. и Бајкин у 12. минуту за Банат.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Ћирић 6, Савичић 6, Гуцул 6 (Барбат), Марјановић 6, Перовић 6, Петровић 7, Ољача 7 (Чуданов), Недић 6, Попесков 6, Узелац 6, Босанчић 6.

БАНАТ: Сладовић 8, Димитријевић 7, Иван Ракетић 7, Срђан Ракетић 8, Јоцић 7, Устриновић 6, Костић 6, Бајкин 7, Ковач 6, Стојановић 8, Максимовић 7.

Домаћини су пружили снажан отпор одличним и фаворизованим гостима из Ченте. Виђено је шест лепих голова, а гости су славили тек у финишу утакмице. Гости су већ у 5. минуту повели преко најбољег појединца утакмице и двоструког стрелца Стојановића. Њему уз раме био је одличан голман Сладојевић који је највећи кривац што Рускослеци нису успели да изчупају бар бод. Домаћи су средином другог дела сусрета  успели да изједначе, били су близу бода, али им је уз финишу меча понестало снаге и гости из Ченте преко С. Ракетића и Стојановића стигли су до ипак убедљиве победе која их иоставља у трици за висок пласман.

М. Рачић

Нафтагас - Војводина 2:0, Полет - Омладинац 4:3, Раднички - Лехел 1:1, Борац - Русанда 6:2, Младост (Л) - Делија 2:0, Црвена Звезда (РС) - Банат 2:4, Црвена звезда (ВС) - Пролетер 2:0, Младост (БД) - 2. октобар 3:2.

1. Ц. звезда (ВС)        25     19     4      2      61:22        61

2. Нафтагас               25     19     3      3      59:18        60

3. Банат                     25     15     3      7      61:39        48

4. Раднички               25     12     7      6      43:21        43

5. Младост (БД)        25     13     4      8      46:37        43

6. Делија                    25     12     2      11     35:39        38

7. Омладинац             25     10     4      11     52:48        34

8. Младост (Л)            25     9      6      10     29:31        33