ЗРЕЊАНИНСКА А ЛИГА Водећем само бод

Црвена звезда - Напредак (Ч) 1:1 (0:0)
с

ВОЈВОДА СТЕПА: Игралиште Црвене звезде, гледалаца: 200. Судија: М. Попов (Зрењанин). Стрелци: Барбат у 51.за Црвену звезду, а Станић у 72. минуту за Напредак. Жути картони: Брајић, шеф стручног штаба Ђорђе Рудан и представник клуба Милан Шуша (Црвена звезда), а Тадић, Богић, Тасић, Матић (Напредак).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Ћирковић 8, Кнежевић 7, Кубуровић 8, Д. Комненовић 7, Барбат 8 (Дамјановић 6), Делић 6 (Вукмировић 6), Брајић 7, Јефтенић 7, Костић 7, Будаи 6 (Р. Комненовић 7), Станков 7.

НАПРЕДАК: Магда 8, Тадић 7 (Грујић 7), Станић 9, Богић 8, Вујиновић 7 (Бичанин 7), Татић 7, Тасић 8, Матић 7, Микић 7 (Пењин 7), Јевремов 7 (Рашета 7), Чокулов 8 (Маљукан 7).

После низа лошијих резултата фудбалери Црвене звезде из Војвода Степе у потпуности су консолидовали своје редове и били су достојни ривал, лидеру екипи Напретка из Честерега, која је нападала, стрелци су у самој завршници били непрецизни.

Јединство - Полет 2:5 (1:3)

НОВИ БЕЧЕЈ: Градски стадион крај Тисе, гледалаца: 150. Судија : Д. Мијатовић (Житиште). Стрелци: Стојанов у 18.  и Вребалов у 91. за Јединство, а Кочиш у 15. 42. и 52.  Зорић у 28. и Нешић у 58. минуту за Полет. Жути картон: Кочиш (Полет).

ЈЕДИНСТВО: Левенте 6, Станковић 6, Перић 6, Вијатов 5, Месарошки 5, Лукић 6, Стојанов 8, Веселиновић 6 (Коледин 6), Салиховић 5, Михајловић 6 (Вребалов 7), Пецарски 6 ( Илић 6).

ПОЛЕТ: Гајинов 7, Надлачки 7, Фејеш 7, Драганов 7 (Вукобрат 7), Кочиш 9, Бабић 7, Симић 7 (Симин 7), Фучак 7 (Радловић 7), Зорић 8, Кењало 7 (Цвијан 7), Нешић 8 (Инђић 7).

ЖФК  Банат - ОФК Стајићево 2:1 (0:1)

ЗРЕЊАНИН: Игралиште ЖФК Баната, гледалаца: 100. Судија: М. Томовић (Зрењанин). Стрелци: Кондић у 52. и Медић у 55. за ЖФК Банат, а Паланачки у 44. минуту за ОФК Стајићево. Жути картони: Радичевић, Ђукић (ЖФК Банат), а Д. Влачић, Паланачки ( ОФК Стајићево).

ЖФК БАНАТ: Баћан 8, Путић 7, Билбија 7, Јањанин 7, Цветићанин 7, Радичевић 7, Медић 9, Ђукић 7, Пјевчевић 7, Шабани 7 (Марковић 7 - Божовић 6), Срданов 7 (Кондић 8).

ОФК СТАЈИЋЕВО: Н. Влачић 6, Оташевић 6, Јоксимовић 7, Радулов 6, Јанковић 7, Костадиновић 6 (Срданов 5), Јовановић 5 (Симић 5), Д. Влачић 6, Вукајловић 6, Манојлов 6 (Вујичић 7), Паланачки 8.

Фудбалери ОФК Стајићева повели су у финишу првога полувремена, али су у наставку меча “ железничари “ за само десет минута преокренули резултат. Победоносни погодак постигао је Милован Медић сјајним ударцем са двадесетак метара.

Делија - Банат 4:3 (1:1)

МОКРИН: Игралиште Делије, гледалаца: 100. Судија: Нађа Јовић (Зрењанин). Стрелци: Марко Ћорић у 4. 58. и Перишић у 66. и 74. за Делију, а Грачанин у 44. Мартиновић у 61. и Лековић у 73. минуту за Банат.

ДЕЛИЈА: Л. Врачев 7, Н. Врачев 7, Попов 6, К. Јолић 6 (Барбул 6), Миладинов 7, Ћорић 9 (Симић 7), Шћепановић 7, Перишић 8, Србљин 7, Милин 7 (Моноштори 7), Д. Јолић 7.

БАНАТ: Максимовић 6, Живковић 6, Жегарац 7, Радојичић 7, Тошковић 7, Цветковић 6, Грачанин 7, Илић 6,  Мартиновић 8, Ђорђевић 7, Лековић 7.

Фудбалери Делије из Мокрина остварили су врло значајну победу .

2. октобар - Раднички  1:2 (0:0)

КУМАНЕ: Игралиште “2. октобра”, гледалаца: 100. Судија: Л. Рашков (Зрењанин). Стрелци: Симоновић у 84. за 2. октобар , а Ференчак у 55. и Ђого у 82. минуту за Раднички. Жути картони: Закић, Секулић, Јанковић (2. октобар), а Пека (Раднички).

2. ОКТОБАР: Радосављев 6, Закић 7, Секулић 7, Симоновић 8, Милосављев 6, Радојковић 6, Барањи 7, Срдић 6 (Лазић 6), Јанковић 7, Носоњин 6 (Вијоглавин 6), Тешић 7.

РАДНИЧКИ: Васић 7, Ференчак 8, Варга 7 (Пека 7), Пијетловић 7, Ђурић 7, Ференци 7, Савић 7, Ковачевић 7, Ђого 9, Мартиновић 7, Пенов 8.

У другом полувремену гости из Јаше Томића су у потпуности преузели теренску иницијативу постигли два поготка и решили меч.

Младост - Војводина 3:1 (1:1)

БАНАТСКИ ДЕСПОТОВАЦ: Игралиште Младости, гледалаца: 100. Судија: П. Нунић (Кикинда). Стрелци: Каурин у 17. Мијатовић у 54.  Гавранић у 58. за Младост, а Николић у 8.минуту за Војводину. Жути картон: Каурин (Младост).

МЛАДОСТ: Т. Марић 7, С. Марић 7, Мијатовић 8, С. Топаловић 7, Стефанов 7, Б. Топаловић 7 (Ћурашковић 7), М. Топаловић 7, Каурин 9, Гавранић 8 (Н. Топаловић 7), Крстовић 7, Спалевић 7.

ВОЈВОДИНА: Глишин 6, Бакић 6, Попов 5 (Исаков 5), Радновић 6, Терзин 6, Кормањош 5 (Костић 5), И. Арсенов 6, Атанасковић 6 , Чубрило 5, Савић 6, Николић 8 (Тамаш 6).

МСК - Напредак 3: 2 (1:1)

МИХАЈЛОВО: Игралиште “Лигет”, гледалаца: 150. Судија: С. Пауновић (Житиште). Стрелци:  Рама у 26. и Давид Ступар у 51. и 83. за МСК, а Јосимовић у 34. и Селаковић у 95. минуту (из пенала) за Напредак. Жути картони: Секошан, Д. Исак, Тањга, Тот, Рама, Дворски (МСК), а Еремић, Џин, Јосимовић (Напредак). Црвени картон: Александар Веселић у 63 минуту (Напредак).

МСК: Секошан 7, Д. Исак 7, Тањга 7, Гуљаш 7, Ступар 9, Перовић 7, Бука 7 (Филеп 6), Тот 7 (Г. Исак 7, Дворски 6), Радованац 7 (Халади 6), Рама 8, Грубор 7.

НАПРЕДАК (БТ): Весков 6, Еремић 7, Кебић 7, Џин 6 (Радојчин 7), Јосимовић 8, Грујић 7, Станковић 6 (Кавали 6), Прокин 7 (Васичин 7), Дрљача 6, Веселић 6, Селаковић 7.

Припремио:

П. Станић

2. октобар - Раднички (ЈТ) 1:2, Младост - Војводина 3:1, МСК - Напредак (БТ) 3:2, Делија - Банат (Ч) 4:3, Црвена звезда - Напредак (Ч) 1:1, ЖФК Банат - Стајићево 2:1, Јединство - Полет 2:5. Слободан је био Билећанин.

1. Напр. (Ч)    19        16        3          0          61:10   51

2. МСК           20        15        1          4          60:20   46

3. Полет         19        14        2          3          57:25   44

4. Билећ.        19        11        2          6          32:21   35

5. Младост     20        11        1          8          30:24   34

6. ЖФК Бан.  20        10        1          9          31:33   31

7. Јединство  19        9          2          8          44:39   29

8. Банат (Ч)    20        8          3          9          50:35   26