Звезда убедљива и против Вождовца, Иванић бриљантан

Фудбалери Црвене звезде савладали су вечерас Вождовац 4:0 у утакмици шестог кола Суперлиге Србије.
fudbal

Звезда је за "пет минута" сломила отпор ривала головима Александра Пешића у трећем и Османа Букарија у осмом минуту, оба после асистенција Мирка Иванића, да би у финишу меча Ел Фарду Бен крунисао јос једно додавање сјајног везисте, да би се на крају Иванић и сам уписао у стрелце.

Тим Дејана Станковића задржао је максималан учинак од старта сезоне и направио лепу увертиру уочи гостовања Макабију из Хаифе у плеј-офу за Лигу шампиона.

Претходно, Колубара је изненадила Војводину и освојила бод (2:2), док су Напредак и ТСЦ ремизирали у Крушевцу (0:0).

Резултати шсестог кола Суперлиге: Црвена звезда - Вождовац 4:0 (Пешић 3, Букари 8, Бен 84, Иванић 88), Колубара - Војводина 2:2 (Милојевић 27. пенал, Марјановић 79 - Симић 57, Николић 71), Напредак - ТСЦ 0:0.

Недеља: Младост Лучани - Радник (19.00), Спартак - Јавор (19.00), Младост ГАТ - Партизан (19.30). Понедељак: Раднички Крагујевац - Чукарички (17.00).

Петак: Раднички Ниш - Нови Пазар 1:3.