Денвер убедљиво савладао Оклахому, уз трипл-дабл Јокића

ОКЛАХОМА СИТИ: Српски центар Никола Јокић још једним трипл-дабл учинком предводио је екипу Денвер Нагетса у убедљивој победи над домаћом Оклахомом са 126:96, у НБА шампионату.
jokic

Јокић је за само 30 минута на паркету забележио 19 поена, 11 скокова и 13 асистенције, уз изванредан проценат шута - осам од 10. Најефикаснији код Нагетса били су Џемал Мареј са 26 и Мајкл Портер Џуниор са 20 кошева.

Код домаћина Даријус Бизли постигао је 22 поена.

Нагетси сада имају скор 18 победа и 15 пораза и налазе се на 8. месту Западне конференције НБА лиге.

Далас Маверикси су као гост изненадили фаворизоване Бруклин Нетсе и убедљиво славили са 115:98.

Мавериксе је предводио Лука Дончић са 27 кошева за 34 минута, док је српски центар Бобан Марјановић на паркету провео само последња три минута меча и забележио по један скок и асистенцију.

Код Бруклина истакао се Џејмс Харден са 29 поена.

Резултати: Филаделфија - Кливленд 109:112, Вашинтгон - Минесота 128:112, Њујорк - Индијана 110:107, Оклахома - Денвер 96:126, Орландо - Јута 109:124, Спарс - Пеликанс 117:114, Бруклин - Далас 98:115.