НБА ЛИГА: Петрушев допринео победи Филаделфије, Атланта изгубила од Индијане

ЊУЈОРК: Кошаркаши Филаделфије победили су ноћас на гостовању екипу Бруклина резултатом 127:119 у утакмици предсезоне НБА лиге.
Youtube Printscreen/Hooper Highlights

У тиму Филаделфије најефикаснији је био Кели Убре Џуниор са 21 поеном, док су Херис и Рид имали по 18 поена.

Српски кошаркаш Филип Петрушев постигао је седам поена, уз пет скокова и три асистенције за 21 минут на терену.

Најефикаснији у саставу Бруклина је био Кем Томас са 18 поена.

Кошаркаши Атланте поражени су ноћас од Индијане резултатом 116:112.

Богдан Богдановић је на терену провео 22 минута и постигао девет поена, уз пет скокова и три асистенције, као и на претходној утакмици са Њу Орлеансом.

Најбољи у редовима Индијане били су Тајрис Халибартон и Арон Несмит са по 15 поена.

У Атланти се истакао Садик Беј са 21 поеном и ДеАндре Хантер са 16 поена.

У осталим утакмицама Хјустон је победио Сан Антонио резултатом 99:89, док је Финикс био бољи од Портланда резултатом 117:106.