НБА: Марјановић ни секунде на терену (видео)

У наставку такмичења НБА лиге од српских кошаркаша само је Богдан Богдановић био на терену, Марјановић после одличних партија у дресу Детроит пистонса овога пута није добио шансу. Немања Бјелица због повреде није наступао против Сакраменто кингса.
Minesota-Sakramento/Jutjub

У утакмици Минесоте тимбервулфса и Сакраменто кингса 119:96 (32:22, 32:33, 31:16, 24:25) домаћин је био бољи две четвртине али и то је било довољно. Богдан Богдановић играо је 32 минута за девет поена, шест скокова и три асистенције. Хил је постигао 16, Рендолф 15 поена и девет скокова, Куфос је имао 11 а Хилд десет поена.

Код Минесоте прва петорка била је двоцифрена: Ентони-Таунс 30 поена и 14 скокова, Вигинс 22 поена, Батлер 21 поен, седам скокова и девет асистенција, Гибсон 12 поена и Тиги 10 поена.

Кингси имају однос победа и пораза 9/18, а Минесота је пуно боља 16/12.

Детроит пистонси Бобана Марјановића одлично су одиграли у гостима 91:105 (31:30, 15:29, 18:26, 27:20) али њега овога пута није било ни секунде на терену. Друга и трећа четвртина биле су кобне по домаћина. Пистонсе је предводио Херис са 19 поена, Бредли је имао 18, Геловеј 17, Драмонд 12 поена са 19 скокова и осам асистенција, две блокаде и украдене лопте, Џексон је имао 11 поена.

Атланта је имала само два двоцифрена играча: Иљасову са 23 поена и Колинса са 15 поена. Шредер је имао десет асистенција и девет поена.

Пистонси имају однос победа и пораза 14/13, а хоукси 6/21.