Победа кошаркаша Партизана у Истанбулу

ИСТАНБУЛ: Кошаркаши Партизана победили су вечерас Бахчешехир 82:76 у четвртом колу групе А Еврокупа у Истанбулу
1
Црно-бели сада имају скор од две победе и два пораза, док је турски представник забележио четврти неуспех.

Најефикаснији у победничком тиму био је Коди Милер Мекинтајер са 22 поена и седам асистенција, док је Ерик Мика додао 19 кошева уз шест скокова.

У екипи Бахчешехира најбољу ролу имао је Ерик Грин са 23 поена и шест ухваћених лопти

Изабраници Влада Шћепановића током друге четвртине имали су двоцифрену предност, а вишак од 12 поена лако су испустили, дозволивши ривалу серију од 13:1, па су на полувреме отишли са пола коша заостатка.

Наставак меча донео је изједначену игру обе екипе, турски тим је константно претио црно-белима, који су у финишу сусрета успели да преломе меч у своју корист.

Партизан наредни меч у Еврокупу игра против Буржа 28. октобра.