ЕЛ: Браун уз звук сирене за победу Звезде против Валенсије

Утакмица 11. кола Евролиге између Црвене звезде и Валенсије напокон је настављена након скоро сат времена прекида.
ф

БЕОГРАД: Кошаркаши Црвене звезде победили су вечерас Валенсију 76:73 (17:19, 20:22, 23:10, 16:22) у утакмици 11. кола Евролиге.

Јунак тријумфа био је Лоренцо Браун који је погодио тројку уз звук сирене и донео црвено-белима четврти овосезонски тријумф у елитном такмичењу.

Браун је меч завршио са 19 поена, Бранко Лазић убацио је 14, а Мајкл Оџо и Чарлс Џенкинс по девет.

Са друге стране Бојан Дубљевић постигао је 22 поена, а Вања Маринковић 11.

Осим по победничком кошу Брауна утакмица ће се памтити и по прекиду од скоро сат времена због проблеме са семафорима у првој четвртини.

Звезда у наредном колу гостује Олимпији из Милана.

Меч је одигран у Београду, у дворани "Александар Николић" и у 5. минуту је прекинут због квара на семафору, а поновно оспособљавање уређаја потрајало је скоро сат времена. Срећом, изгледа да је непланирана пауза више пријала Звездиним кошаркашима него гостима из Шпаније.