Убедљив пораз Партизана од Трента

ТРЕНТО: Кошаркаши Партизана изгубили су вечерас од Трента 69:54 на гостовању у 5. колу Топ 16 фазе Еврокупа.
kosarka

Екипа Саше Филиповског сада има скор од две победе и три пораза, док је Тренто на учинку 3-2, а у последњем колу биће познат расплет у групи Ф и које ће две екипе у Топ 8.

Најефикаснији у пораженом тиму био је Рашон Томас са 17 поена и четири скока, док се у екипи Трента истакао Вилијамс са 16 кошева.

Црно-бели су током првог полувремена били у корак са ривалом, који је пред трећу деоницу имао минималну предност.

Партизан је тројком Маркуса Пејџа отворио друго полувреме, али је у наставку на терену постојала само једна екипа.

Тренто је у одлучујућих 10 минута ушао са плус 18 и на крају је тријумфовао са 15 поена разлике.

Црно-бели последњи меч у овој фази играју 10. марта против Метрополитана у Љубљани.