Аркус лига рукометаша: Воша убедљива у Зрењанину

ЗРЕЊАНИН: Рукометаши Војводине победили су Пролетер у заосталој утакмици 7. кола Аркус лиге у оквиру А групе.
rukomet

Новосађани су, иако без помоћи доста играча, што због повреде, што болести, лако и убедљиво славили у Зрењанину за седми тријумф у сезони.

Домаћини су имали снаге да парирају гостима само до последњих 10 минута првог полувремена. Дисали су им за вратом и стизали су у више наврата на само гол заостатка. Квалитет Новосађана ипак је дошао до изражаја када су пре одласка на одмор постигли пар брзих погодака за лепу предност од 16:10. Серија шампиона се наставила у другом полувремену, у ком је противник буквално декласиран. На минут и по до краја разлика је била и 16 голова, а млади тим Пролетера успео је у тих пола сата да укњижи само девет погодака. Голман Војводине Светислав Веркић поново је био на висини задатка и заслужио је награду за најбољег играча овог сусрета.