Аркус лига за рукометаше – плеј-аут: Сигурна победа Пазараца

Пре почетка утакмице, минутом ћутања одата је последња пошта недавно преминулом некадашњем играчу и тренеру Црвенке Вуку Рогановићу.
rukomet pixabay

Рукометаши Црвенке претрпели су пораз од гостију из Новог Пазара (26:30) и тиме су знатно умањили шасне за опстанак у АРКУС лиги.

„Веверице“ су само у почетку утакмице имале вођство од два гола, да би потом гости преокренули резултат и до краја нису испуштали вођство од четири до шест голова разлике.

Црвенка Нови Пазар 26:30 (13:15)

ЦРВЕНКА: Спортска хала „Слободан Чиле Мишковић“, судије: Радаковић и Бакмаз (Нови Сад). Седмерци: Црвенка 7 (6), Нови Пазар 7 (7). Искључења: Црвенка 10, Нови Пазар 18 минута.

ЦРВЕНКА: Витас (3 одбране), Павићевић ( 2 одбране), Каравезић, Радоњић 1, В.Перовић 6 (5), Николић, Тасић 6, Томић, Рачић 1, Ивић, Н.Перовић 3, Карановић 8, Чабрило, Вукадиновић, Бошковић, Савић 1 (1)

НОВИ ПАЗАР: Раковић 1 (12 одбрана), Миленковић (5 одбрана), Мујчиновић 1, Радисављевић 2 (1), Стојановић 7, Димитријевић 7, Брунчевић, Мекић, Међедовић 3, Ракић 9 (6), Хакић, Кукић, Живковић, Бадић