ФИНАЛЕ КУПА РУКОМЕТАШИЦА: Црвена звезда победила Железничар са 32:30 (Уживо)

Пехар Купа Србије освојиле су рукометашице Црвене звезде које су победиле Железничар са 32:30 после извођења пенала у препуној хали СЦ Инђија.
1

После извођења пенала Црвена звезда је победила Железничар са 32:30.

И после продужетака било је нерешено 28:28, тако да су пенали одлучивали победника.

Неизвесна борба наставила се и у наставку утакмице, па се ушло и драматичну завршницу. На крају је Звезда успела да изједначи на 26:26, па се ушло у продужетке.

После првог полувремена резултат је нерешен 12:12. Ниједна екипа није успела да стекне предност за првих 30 минута.

Сремице су до финала стигле победом против Младости из Нове Пазове 28:23, док је Црвена звезда имала тежи задатак против актуелног шампиона државе и освајача Купа Јагодине, победивши 18:17. Самим тим вечерас ће да буде промовисан нови освајач националног купа.

За улазак у дворану тражила се карта више, Звездини навијачи су стигли организовано, а утакмица се одвија уз присуство великог броја полицијских снага.