Рукометашице Војводине надиграле Звезду

Рукометашице Војводине на најлепши начин завршиле су јесењи део сезоне.
Detalj sa utakmice Vojvodina - Crvena zvezda

Пред зимску паузу изабранице Радана Ровчанина убедљиво су славиле против Црвене звзеде. Одличном игром у одбрани и сјајном подршком Невене Радојчић међу стативама, Војводина је брзом транзицијом лопте у нападу сломила отпор Звезде, посебно у периоду од 16. до 28. минута када је домаћин направио серију 9:1. Сјајну ролу пружила је Тамара Жаковић, али је имала и одличну подршку у саиграчицама.

Ј. Галић

Војводина - Црвена звезда 34:24 (16:9)

НОВИ САД: СЦ Слана бара, гледалаца 100, судије: Полак (Крагујевац) и Милошевић (Јагодина). Седмерци: Војводина 3 (3), Црвена звезда 6 (2), искључења: Војводина 12, Црвена звезда 8 минута. Црвени картон: Јована Ристић (Црвена звезда у 48. минуту).

ВОЈВОДИНА: Гутеша, Вулић 4, Ћалушевић 4, Жаковић 9 (2), Ловрић, Ђукић 2, Кнежев 1, Лазић 5, Ивошевић, Новосел, Величковић, Мијајиловић 4 (1), Радојчић (15 одбрана, два седмерца), Бошњак 3, Зечевић 2.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Љ. Митић, Шашић 3, Петковић 2, Момчиловић 1 (1), Ристић 2, Ђурковић 3, Ћорић, И. Крча 2, Јелић (две одбране), А. Крча (3 одбране), Ненадић, Видић, А. Митић 2, Кострешевић 5 (1), Андрић 4.