СЕХА: Пораз Војводине у Нашицама

Рукометаши Војводине поражени су у Нашицама од екипе Нексеа са 32:24 (19:9) у шестом колу СЕХА лиге.
Rukometasi Vojvodine/SEHA liga

Ово је друга победа у сезони Нексеа и други пораз Војводине. Нексе је отворио утакмицу са три гола заредом,  док је Војводина први гол постигла у 9. минуту. Тим гостију накратко је запретио да ćе смањити вођство Нексеа,  али пре краја првог полувремена предност Нашичана је расла. У 22. минуту Милета је погодио за 15:7. Тренер Војводине Борис Ројевиć позвао је на тајм-аут,  али то није резултирало никаквом разликом на терену. Хрватски вицепрваци су на полувремену имали 10 погодака вишка.

У другом полувремену Нексе је наставио у истом ритму држећи предност под контролом.

Нексе – Војводина 32:24 (19:9)

НЕКСЕ: Лелић,  Етер 2, Милета 3, Мрденовић,  Баришић Јаман 9, Думенчић, Цар (6 одбрана), Бувинић 2, Радовановић (3 одбране),  Греганић,  Јелинић 3, Вида 1, Северец 3,  Пешић 5, Возаб,  Прибетић 4.

ВОЈВОДИНА:Овчина 2, Милић 1, Мирковић 1, Прибак 1, Илић 4, Медурић 1, Перовић,  Арсенић, Ратковић 3, Продановић 1, Томић 1, Станковић, Николић 4, Милашевић 1, Вучковић, Сретеновић 4.