СУПЕРЛИГА ЗА РУКОМЕТАШИЦЕ: Новосађанке поклекле у Аранђеловцу

Рукометашице Војводине поражене су од Бекамента са у 15. колу Суперлиге Србије.
r

Уводни минути у потпуности су припали гошћама које су сигурно одржавале предност, највише захваљујући разним нападачким опцијама. С друге стране блистала је Зое Петровић и одржавала прикључак. До изједначења Аранђеловчанке су стигле тек на истеку 20. минута када је било 12:12.

Уследио је период сјајне игре домаћих које су на одмор заслужено отишле са четири гола више.

Иако су очигледно попустиле, Новосађанке се нису предавале и играле су срчано. Средином другог дела Бекамент се распуцао и чинило се да ће лако привести меч крају. Ипак, изабранице Игора Николића се нису сложиле, додале су гас и пред последњих десет минута имале су само гол заостатка. Ипак, то је било све што су успеле. Искуснија и у овом тренутку квалитетнија екипа Бекамента успешно је привела утакмицу крају и уписала два бода.

В. Гвозденовић

Бекамент - Војводина 34:27 (18:14)

АРАНЂЕЛОВАЦ: СРЦ Шумадија, гледалаца: 200. Судије: Шорак и Бердић. Седмерци: Бекамент 7 (6), Војводина 8 (6). Искључења: Бекамент 16, Војводина 16 минута.

БЕКАМЕНТ: Цветковић (4 одбране), Микић 1, Весовић, Анић, Петровић 3, Маленовићн2, Костић (11 одбрана), Мирковић, Армуш, Ивковић 11 (4), Симић 5, Митровић, Радојичић 6 (2), Радовић, Драговић, Томковић 6.

ВОЈВОДИНА: Гутеша (3 одбране), Ћетковић 5 (5), Мијаиловић 3, Голушин 2 (1), Чабаркапа, Граматова 6, Шаранчић, Тодоровски 3, Чубрило 7, Сивчев, Булатовић (3 одбране, 1 седмерац), Новосел, Савић, Бахун 2, Митровић, Дринић.