АЛЕКСАНДРА КРУНИЋ УБЕДЉИВА У ДУБЛУ: Прошла у четвртфинале Индијан Велса
09.03.2026.
09:41
09:43
Коментари (0)
Српска тенисерка Александра Крунић и Ана Данилина из Казахстана пласирале су се у четвртфинале ВТА турнира у Индијан Велсу у дубл конкуренцији.
У осмини финала победиле су Американку Дезире Кравчук и Украјинку Људмилу Киченок 6:4, 6:1.
Меч је трајао 67 минута. Крунић и Данилина ће у четвртфиналу играти против победница меча Мира Андрејева (Русија)/Викторија Мбоко (Канада) - Јелена Остапенко (Летонија)/Хејли Баптист (САД).
ВТА турнир у Индијан Велсу се игра за наградни фонд од 9.415.725 долара.