СУПЕРЛИГА ЗА ЖЕНЕ: Мајсторије Тијане Филиповић

Фудбалерке Војводцине убедљиво су савладале Спартак са 5:0 (2:0). Врло добар фудбал виђен је у Беочину. У главној улози била је троструки стрелац Тијане Филиповић, која је серију голова отворила већ у 6. минуту.
ЖФК Спартак

Иста играчица уписала се у листу стрелаца и у 27. минуту. Играчице Војводине имали су и оне шансе, али се стрелци нису прославили. Још три гола су виђена у мрежи Војводине.

Б. Старчевић

ЖФК Војводина - ЖФК Спартак 0:5 (0:2)

БЕОЧИН: Стадион Цемента, гледалаца око 150, судија: Пуртић (Мали Зворник), стрелци: Филиповић у 6, 27. и 88. минуту, Мајсторовић у 49. (аутогол), Ступар у 58. (из пенала) минуту.

ВОЈВОДИНА: Ђукић 5,5, Радовановић 6, Милошевић 6, Мајсторовић 6, Плавшић 6, Тополски 5,5, Вуксановић 6,5, Топалов 6, Тривић 6,5, Обрадовић 6, Перинац 6 (Радисављевић 5,5).

СПАРТАК: Скандро 7, Вучковић 7 (Бака 7), Словић 8, Ваго 7,5 (Белановић 6), Филиповић 9, Илић 7,5, Гајић 8, Шарић 8, Увалин 7,5 (Радуловић 7), Ступар 8, Ћирин 7,5 (Гаковић 6,5).