МУП након несреће у Сјеници упозорава: ОД ПОЧЕТКА ГОДИНЕ СТРАДАЛО 15 ПЕШАКА Возачи потребан је велики опрез
04.03.2026.
16:25
16:38
Коментари (0)
Трагична саобраћајна несрећа која се у уторак увече догодила у Сјеници, у којој су погинуле жена и дванаестогодишња девојчица, док се деветогодишњи дечак бори за живот, поново је скренула пажњу на безбедност пешака на путевима у Србији.