ВОЈСКА СРБИЈЕ ПРОДАЈЕ ПЕНЗИОНИСАНЕ СЛУЖБЕНЕ ПСЕ ПО СИМБОЛИЧНИМ ЦЕНАМА Погледајте списак и цене
Министарство одбране Републике Србије објавило је оглас о продаји расходованих и сувишних службених паса из касарне „Књаз Михаило“ у Нишу.
На званичном сајту министарства објављен је списак 24 пса, уз информације о њиховој раси, години рођења и цени.
Ови пси, који су раније служили у оквиру Војске Србије, сада се могу купити по ценама које се крећу између 400 и 3.000 динара.
Међу понуђеним псима налазе се немачки и белгијски овчари, шарпланинци, као и лабрадори. На пример, немачки овчар из 2014. године процењен је на 500 динара, лабрадор по имену Дина, рођен 2017. године, кошта 2.000 динара, док је белгијски овчар Дава из 2016. године понуђен за свега 400 динара.
Сви заинтересовани грађани могу од 20. маја, у периоду од 9 до 14 часова, да дођу и лично погледају псе. Међутим, потребно је претходно најавити посету на број телефона 064/414-8538.