few clouds
30°C
19.06.2025.
Нови Сад
eur
117.2118
usd
102.1899
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

НОВИ ДЕТАЉИ ДРАМЕ НА КАРАБУРМИ Лажни полицајци „у цивилу“ НАПАЛИ ДЕВОЈКУ с леђа и угурали је у зграду! Наредили јој да испразни џепове, а онда се УМЕШАЛА КОМШИНИЦА

17.06.2025. 22:34 22:38
Пише:
Извор:
Блиц
Фото: Pixabay.com

Случај лажних полицајаца у Београду узнемирио је јавност, а сада су познати и нови детаљи.

Д.К. (38), Н.Д. (42) и девојка Ј.П. (21) осумњичени су да су у недељу 15. јуна на Карабурми у Београду пресрели девојку на улици и лажно се представили да су полиција како би јој узели новац и пуњач за телефон. Они су убрзо ухапшени, а како сазнаје "Блиц", они девојку нису зауставили због тога већ су сумњали да она код себе има наркотике и хтели су да им то преда.
 

Како је саопштило данас Прво основно јавно тужилаштво у Београду, осумњичени су данас саслушани. Д.К. и Н.Д. су делимично признали извршење кривичних дела, док је Ј.П. негирала. Осумњиченима се на терет ставља извршење кривичног дела - разбојништво у стицају са кривичним делом - лажно представљање. Како се сумња, према сазнањима поменутог портала, Д.К., Н.Д. и Ј.П. су кривично дело - разбојништво извршили на тај начин што су 15. јуна око 4.30 сати у Београду, дошли до улице Маријане Грегоран где су уочили девојку која је пролазила тротоаром када су јој осумњичени Д. и Н. пришли с леђа и оборили је на под.

Рекли су јој да су полицајци у цивилу, да се ради о рутинској контроли, а када је девојка успела да устане и стане на ноге, они су јој наредили да извади све што има у џеповима и то под изговором да траже наркотике, открива извор "Блица" упућен у истрагу

Девојка је почела да вади све што има у џеповима. Потом су Н. и Д. узели од ње телефон, документа, цигарете, банковну картицу, пуњач за телефон, слушалице и око 3.000 динара.

"Они су је тада увели у улаз стамбене зграде, а тада је у зграду ушла и осумњичена Ј. која је почела да претреса девојку и да јој завлачи руке у џепове. Тад су захтевали да им преда наркотике које су сумњали да има под претњом да ће је водити у полицијску станицу.

Тада им је станарка зграде рекла да је све снимила и да ће позвати полицију. Осумњичени су тад ушли у аутомобил који је био паркиран у близини, али су се убрзо вратили и жртви вратили ствари које су јој узели изузев новца и пуњача за телефон", додао је извор.

Снимак с лица места можете да погледате ОВДЕ.

 

Извор:
Блиц
Пише:
Пошаљите коментар
ПЉАЧКАЛИ ПО НОВОМ САДУ Ухапшена двојица осумњичених за седам разбојништава
1

ПЉАЧКАЛИ ПО НОВОМ САДУ Ухапшена двојица осумњичених за седам разбојништава

15.06.2025. 10:18 10:27